Uždaryti

S. Serebrovos (Rusija) kūno modeliavimo metodikos mokymai

Data: 2014-08-29 – 2014-08-31
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Visi sutiksime, kad pirtis – puiki sveikatos ir grožio procedūra. Tačiau iki šiol tikrai nesame iki galo atskleidę ir išnaudoję viso jos potencialo. Svetlanos Serebrovos pristatomaos metodikos – tai pirties ir masažo derinys, sulaukęs neįtikėtino populiarumo dėl išties fantastiško poveikio.

Pernai nemaža dalis Lietuvos pirtininkų jau turėjo galimybę susipažinti su anticeliulitine S. Serebrovos pirties programa, kuri visų pirma skirta moterims, kadangi orientuota į darbą su probleminėmis zonomis: celiulitu, odos suglebimu ir pan., tačiau tinkama ir vyrams, norintiems palaikyti gerą formą. Šių metų mokymuose pristatomos dar dvi darbo su kūnu kryptys: detoksikacinių ir jauninančių procedūrų. Struktūriškai procedūra panaši į anticeliulitinę, tačiau skiriasi jos tikslai, technikos. 

Visos procedūros trukmė – apie 2 valandas.

Programą sudaro 5 etapai:
1) Specialus vanojimas, stimuliuojantis ir spartinantis limfos tekėjimą. Dirbama nekarštoje garinėje su nedaug garo, kūnas išjudinamas ir tolygiai, labai švelniai, maloniai sušildomas. 
2) Kūno šveitimas.
3) Detoksikuojantis įvyniojimas į jūros dumblių mišinį.
4) Kūną modeliuojantis masažas.
5) Veido masažas.

Programos privalumas yra tai, kad teigiamas procedūros efektas ne tik labai stiprus, bet ir matomas iš karto: išsilygina raukšlės, sumažėja paburkimai, patinimai, oda pasidaro regimai stangresnė, lygesnė, jaunatviškesnė, sumažėja kūno apimtys. 
Norint pasiekti gerą ir ilgalaikį efektą, iš pradžių procedūra vieną mėnesį atliekama du kartus per savaitę, po to pakanka 1-3 kartų per mėnesį.

Kūno modeliavimo mokymų grafikas:

Rugpjūčio 29 d. (penktadienis), 18:30
Detoksikacinių ir jauninančių procedūrų pristatymo vakaras
(Matiškės pirtis, Trakų raj.)
Lektorė - Svetlana Serebrova 

Rugpjūčio 30 d. (šeštadienis), 10:00
Detoksikacinės procedūros
(Matiškės pirtis, Trakų raj.)
Lektorė - Svetlana Serebrova  

Rugpjūčio 31 d. (sekmadienis),10:00
Jauninančios procedūros
(Matiškės pirtis, Trakų raj.)
Lektorė - Svetlana Serebrova  

Rugpjūčio 28, 29 d. bei rugsėjo 1 ir 2 d. yra galimybė užsisakyti asmeninius S. Serebrovos pirties ir masažo procedūrų seansus. Kreiptis į organizatorius (LPA) telefonu ar el. paštu. 

Kas dėsto

Svetlana Serebrova (Rusija)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“