Uždaryti

Autorinė vanojimo technika. Giedrius Gervys.

Data: 2019-02-24, 16:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Šis seminaras buvo skirtas visiems, kurie domisi tradicinės lietuviška pirtimi ir norėtų išmokti gerai atlikti pagrindinę jos procedūrą - viso kūno vanojimą. Seminaras nebuvo privalomas, jis buvo skirtas tiems, kas ieško savo stiliaus ir nori artimai susipažinti su vienu iš geriausių visų laikų Lietuvos vanotojų technikomis.

Vanoja Giedrius Gervys
Pirtininkas meistras Giedrius Gervys

Kalba Giedrius Gervys

Kai pradedi mokytis vanojimo, mokaisi tiesiog vanoti. Tačiau, kai pradedi dažnai dirbti pirtyje, pamatai, kad žmonės skirtingi ir kas tinka vienam, visai netinka kitam. Suvoki, kad vyro ir moters požiūris į vanojimą ir lūkesčiai dažnai būna skirtingi. Ypač, kai moteris nemėgsta daug karščio. Tada pradedi ieškoti būdų, technikų, kurios pagelbėtų skirtingais atvejais... Taip, besiruošiant tarptautiniam pirties SPA čempionatui, gimė vanojimas adaptuotas moterims, mėgstančioms SPA, lengvą šilumą, nelabai intensyvus, leidžiantis mėgautis garu ir puikiai atpalaiduojantis. Mano programa ir vanojimas buvo puikiai įvertinti ne tik pirtininkų, bet ir masažuotojų, bei SPA specialistų. Vanojime naudoju autorinę techniką „Vikšrelis“, kurios pagalba lengvai masažuojamas kūnas, ji nereikalauja daug jėgų iš vanotojo, puikiai šildo ir atpalaiduoja. Ši technika puikiai pasiteisino ir patinka tiek moterims, tiek vyrams. Kita technika - „Su gareliu“ gali būti intensyvi ir itin švelni, bei maloni. Ji sukuria šilto garo srautą paskui save ir tarsi apvelka žmogų šiluma... Vanojimas su vienu vertimu, puikiai atpalaiduoja ir tinka, bei patinka net išrankiausioms moterims.

Vanojimo seminaro momentas gyvai...

Šiam seminarui skirtą vanojimą Giedrius trumpai parodė Trijų karalių pirtyje sausio 6 d. Čia pateikiame trumpą videosiužetą iš tos demostracijos.

Kas dėsto

Giedrius Gervys

Pirtininkas meistras Giedrius Gervys

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“