Uždaryti

Gilus raumenų masažas po pirties

Data: 2019-01-26, 10:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Saulius Davidavičius
Saulius Davidavičius - profesionalus pirtininkas, turintis įvairių masažo technikų patirtį, Pirmojo Lietuvos istorijoje Vanojimo čempionato 1-os vietos laimėtojas, daugelio renginių dalyvis.

Rimtai dirbantiems pirtyje iškyla specifinių problemų - kaip pačiam pailsėti kartu padarant kientui ką nors naudingo. Kaip sumažinti kliento laukimo laiką. Kaip papildomai atpalaiduoti žmogų...

Į šiuos ir kitus klausimus pasistengsime atsakyti šio 2 dienų profesionalaus pirties masažo seminaro metu.

Kalba pirties meistras Saulius Davidavičius

Dirbant pirty visada yra klausimas apie tą laisvą laiką. Kaip suprantat, prabanga yra turėti vieną žmogų, kad jis ateitų ir atsigultų, nes tai daug kainuoja žmogui. Optimaliausias variantas yra kai dirbama su 3-4 ar daugiau. Jeigu vienas žmogus gauna procedūrą, tai kiti pusvalandį vieno žmogaus laukia. O jei po procedūros pirtininkas eina atsigauti, tai laikas dar „išsitempia“ - žmogus dar daugiau laukia. Iš pirtininko pusės yra negražu, nes, taip sakant, nekokybiškas darbas. Eigoje išėjo, kad masažas yra labai geras intarpas, panaudojus tam tikras technikas, kurios leidžia dirbti nepervargstant.

Šito masažo metu aš kai pavanoju, žmogų guldau ant stalo, uždengiu paklode ir masažuoju sėdmenis. Dėl ko reikalinga paklodė? Jūs pastebėjot, kad išėjus iš pirties, kai pabūnat kažkiek laiko - jūs prakaituojat. Klientas gali sau prakaituoti, o masažuotojas ar pirtinkas kei prakaituoja, laša kūno skysčiai ir tai nelabai gerai. Paklodė reikalinga, kad per 10-15 min susigertų žmogaus prakaitas. O po to, jei yra noras, galima daryti ir aliejinį masažą.

Visi mes esame unikalūs, visi susidėliojame savo sistemas. Kaip norim ir improvizuojam. Šitos sistemos pagrindas yra „presrolingas“, polinezietiškas masažas ir „klasika“ aišku... Tiesiog, kad žmogui būtų malonu. Dar sistemos išskirtimumas yra, jei paprastas masažas yra glostymas, maigymas, vibracijos, o šitas masažas yra po vanojimo, tai stipresnio masažo nei vanojimas nepadarysi, nes jis eina taip giliai į kūną nes kūnas yra įšilęs. Visiem reikia kažko stipriau...  dirbu su „trigeriais“, raumenų įsitempimais. Geriausia daryti patalpoj, ne pirty. Dirbant žmogus vis labiau atsipalaiduoja. Šitas masažas skirtas darbui su pagrindiniais raumenim. Didžiausi raumenys yra kojose, sėdmenyse, nugaroje. Parodysu (sausio 6d. renginyje - Pirtis.lt pastaba) kelis elementus...

Kas dėsto

Saulius Davidavičius
Masažo mokymus (sausą bei pirtinę dalį) veda pirties Meistras Saulius Davidavičius.


Pirties dalį padeda vesti pirties Šeimininkas, pirties Meistras Rimas Kavaliauskas.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Augalų naudojimo pirtyje pagrindai

2021-03-08
Liko 13 vietų
Lietuviškoje pirtyje naudojama daug įvairių augalų. Kviečiame apie tai sužinoti daugiau!

Pirties kultūros kursas II. Lietuviška pirtis

2021-03-11
Liko 18 vietų
Vebinaras
Ir vėl prausiamės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2021-03-15
Liko 26 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties kultūros kursas III: Šiuolaikinė pirties kultūra

2021-03-18
Liko 19 vietų
Veninaras
Šiuolaikinė pirties kultūra įvairiose šalyse: hamamas (2 tipai), Šiaurės Europa( Suomijos, Rusija, Estija), Azija (Japonija, Korėja), Amerika (temeskalis, inipi, swtitz), Europa (aufguss).

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2021-03-29
Liko 29 vietos
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.