Uždaryti
 

Gilus raumenų masažas po pirties

Data: 2019-01-26, 10:00
Organizatorius: Lietuviškos pirties akademija


Dalyvauja 4 asmenys. Liko 2 vietos. Registracija į renginį skyrelyje Mano veikla

Saulius Davidavičius
Saulius Davidavičius - profesionalus pirtininkas, turintis įvairių masažo technikų patirtį, Pirmojo Lietuvos istorijoje Vanojimo čempionato 1-os vietos laimėtojas, daugelio renginių dalyvis.

Rimtai dirbantiems pirtyje iškyla specifinių problemų - kaip pačiam pailsėti kartu padarant kientui ką nors naudingo. Kaip sumažinti kliento laukimo laiką. Kaip papildomai atpalaiduoti žmogų...

Į šiuos ir kitus klausimus pasistengsime atsakyti šio 2 dienų profesionalaus pirties masažo seminaro metu.

Kalba pirties meistras Saulius Davidavičius

Dirbant pirty visada yra klausimas apie tą laisvą laiką. Kaip suprantat, prabanga yra turėti vieną žmogų, kad jis ateitų ir atsigultų, nes tai daug kainuoja žmogui. Optimaliausias variantas yra kai dirbama su 3-4 ar daugiau. Jeigu vienas žmogus gauna procedūrą, tai kiti pusvalandį vieno žmogaus laukia. O jei po procedūros pirtininkas eina atsigauti, tai laikas dar „išsitempia“ - žmogus dar daugiau laukia. Iš pirtininko pusės yra negražu, nes, taip sakant, nekokybiškas darbas. Eigoje išėjo, kad masažas yra labai geras intarpas, panaudojus tam tikras technikas, kurios leidžia dirbti nepervargstant.

Šito masažo metu aš kai pavanoju, žmogų guldau ant stalo, uždengiu paklode ir masažuoju sėdmenis. Dėl ko reikalinga paklodė? Jūs pastebėjot, kad išėjus iš pirties, kai pabūnat kažkiek laiko - jūs prakaituojat. Klientas gali sau prakaituoti, o masažuotojas ar pirtinkas kei prakaituoja, laša kūno skysčiai ir tai nelabai gerai. Paklodė reikalinga, kad per 10-15 min susigertų žmogaus prakaitas. O po to, jei yra noras, galima daryti ir aliejinį masažą.

Visi mes esame unikalūs, visi susidėliojame savo sistemas. Kaip norim ir improvizuojam. Šitos sistemos pagrindas yra „presrolingas“, polinezietiškas masažas ir „klasika“ aišku... Tiesiog, kad žmogui būtų malonu. Dar sistemos išskirtimumas yra, jei paprastas masažas yra glostymas, maigymas, vibracijos, o šitas masažas yra po vanojimo, tai stipresnio masažo nei vanojimas nepadarysi, nes jis eina taip giliai į kūną nes kūnas yra įšilęs. Visiem reikia kažko stipriau...  dirbu su „trigeriais“, raumenų įsitempimais. Geriausia daryti patalpoj, ne pirty. Dirbant žmogus vis labiau atsipalaiduoja. Šitas masažas skirtas darbui su pagrindiniais raumenim. Didžiausi raumenys yra kojose, sėdmenyse, nugaroje. Parodysu (sausio 6d. renginyje - Pirtis.lt pastaba) kelis elementus...

Dėstytojas

Saulius Davidavičius
Masažo mokymus (sausą bei pirtinę dalį) veda pirties Meistras Saulius Davidavičius.


Pirties dalį padeda vesti pirties Šeimininkas, pirties Meistras Rimas Kavaliauskas.

Kas gali dalyvauti

Renginys skirtas jau turintiems realaus darbo pirtyje įgūdžius - kad galėtų adekvačiai suprasti ir perimti kompleksinius ir sudėtingus pirtininko darbo niuansus. Pagrindinis dalykas šiuo atveju yra mokymą vedančio Meistro Sauliaus Davidavičiaus pasitikėjimas. Todėl yra 2 būdai patekti į seminarą:

  1. Parašyti motyvacinį prašymą adresu registracija[eta] pirtis.lt nurodant savo kvalifikaciją ir motyvus. Laišką perskaitys LPA studjų direktorė ir seminara vedantis Meistras ir leis arba neleis dalyvauti. Atsakymas bus galutinis.
  2. Vedantis Meistras maloniai sutiko laikyti LPA studentus, turinčius temų Lengvas vanojimas, Klasikinis vanojimas, Darbas su kūno paviršiumi bei Darbas su kūno dalimis įskaitas vertais mokytis be papildomų svarstymų. Studentai turintys šias temas gali registruotis iškart.

Abiem atvejais registracija vyksta tik studento „studijų zonos“ puslapyje ir galutine registracija laikomas avanso sumokėjimas į LPA sąskaitą per banką, o tiksliau - Pirtis.lt serverio iš Paysera serverio gautas patvirtinimas apie apmokėjimą. (Jei mokėjimą tuo pat metu daro 2 žmonės, vis viena vienas ateina pirmiau.)

Kaina

120€. Registracijos metu mokama 30€, o kita suma - pirties Meistrui vietoje prieš pirmą seminarą. Antro seminaro data bus suderinta su visais dalyviais pirmo užsiėmimo eigoje.

Į kainą įeina: 2 masažo mokymai „sausoje patalpoje“, 2 klubinės pirtys pirtyje su geru garu ir periodinio kūrenimo krosnimi su išmokto masažo pasikartojimais.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Sveikos pirties ABC Kaune

2019-01-26
Visos vietos užimtos
Neries 16, Rykštynės km., Kauno raj., Kaunas

Gilus raumenų masažas po pirties

2019-01-26
Liko 2 vietos
Pirčių sodas, Melkio km.
Pirtininkas Saulius Davidavičius dalijasi savo ištobulintu masažu, kuris labai tinka išvanotam klientui atpalaiduoti pertraukos tarp užėjimų metu.

Kaip dirbti pirtyje? Pirtininko darbo įvadas.

2019-01-27
Visos vietos užimtos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Astrologinė pirtis su Nagliu Šulija

2019-01-28
Liko 5 vietos
Senųjų Tarpupių km., Trakų r., Vilnius
Planetos sukasi ir Saulė kyla. Poros susituokia, išyra... Šalies kas laukia ateity, Mums Naglis pasakos pirty...