Uždaryti

Pirtininko mėgėjo mokymai-2

Data: 2013-12-15, 10:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

 Intensyvus Pirtininko mėgėjo kursas LPA vedamas jau beveik dveji metai. Jo metu įgytų praktinių žinių bei įgūdžių pakanka, norint pirties procedūromis palepinti savo draugus bei artimuosius. Norintys daugiau, gali tęsti studijas LPA, siekdami pirtininko profesionalo kvalifikacijos, arba tiesiog lankytis atskiruose jiems įdomiuose seminaruose, dalyvauti Pirties meistriškumo klubo veikloje ir t.t. Iki šiol Pirtininkai mėgėjai mokėsi pagal „formulę 2+2“ (du savaitgaliai po dvi dienas). Taip bus ir toliau, tačiau šį kartą besimokančiųjų pageidavimu siūlome bandymą. Galbūt kažkam patogiau mokytis po vieną dieną? 

Mokymai vyks

1 dalis („Pirtis ir sveikata“ bei pirties procedūros vedimas) - 2013 m. gruodžio 8 d., Matiškės pirtis

2 dalis (darbo su kūnu pagrindai ir vanojimo pagrindai) - 2013 m. gruodžio 15 d., Vilnius-Matiškė

3 dalis (oda pirtyje, odos šveitimas, augalų naudojimo pagrindai) - 2014 m. sausio 5 d., Matiškės pirtis

4 dalis (darbas su kūno dalimis, vanojimo technikos) - 2014 m. sausio 19 d., Vilnius (vieta bus patikslinta)

Dalyvavimo sąlygos ir kainos

Mokymuose gali dalyvauti baigusieji „Sveikos pirties ABC“. Jei susirinktų daugiau norinčių dalyvauti mėgėjo mokymuose, bet neišklausiusų ABC, gali būti organizuojamas specialus papildomas seminaras, kuriame jie galėtų dalyvauti. Galima registruotis į visą kursą arba tik į atskiras jo dienas. Registruojantis į atskiras dienas, seminaruose privalu dalyvauti iš eilės (pvz., galima dalyvauti pirmos ir antros dienos seminare, bet negalima - pirmos ir ketvirtos).  Registruojantis į visą kursą, kaina tokia pati, kaip dabar galiojanbti intensyvaus mėgėjo kurso kaina (800 Lt už 4 dienas ne klubo nariams ir 700 Lt - klubo nariams). Registruojantis į atskirus seminarus, 1 dalies kaina - 150 Lt (klubo nariams 120 Lt), kitų seminarų - po 250 Lt (klubo nariams - po 230 Lt).  Jei yra vietų, galima kartoti kursą (tiek visą, tiek atskiras jo dalis). Kartojantiems taikoma 50% nuolaida.  Jei yra išklausyta tik dalis tą dieną dėstomo kurso, nuolaida taikoma tik išklausytai daliai. Pvz., dalyvavusiems masažo mokymuose ir norintiems dalyvauti antroje mėgėjo kursų dalyje 50% nuolaida būtų taikoma nuo masažo mokymų kainos (100 Lt), taigi galutinė kaina - 100/2 + 150 = 200 Lt.  2 dalies programa 2013 12 15 Darbo su kūnu pagrindai – 5 val. Vanojimo pagrindai – 4 val.  

Temos

 • Darbas su nugara

  Darbo su nugara  temoje mokomės pagrindinių švelnaus kūno lietimo ir masažo technikų. Švelnus atpalaiduojantis prisilietimas prie kūno įeina į visas pagrindines pirties technikas ir procedūras - lengvą vanojimą, kūno šveitimą, masažą. Todėl šios temos įgūdžiai labai pravers mokantis toliau ir yra įtraukti į Pirtininko mėgėjo ir Pirtininko profesionalo mokymo programas.

  Seminare lavinami įgūdžiai

  • pasiruošimas darbui su kūnu, žmogaus paguldymas
  • odos glostymas
  • šildantis trynimas
  • odos tepimas aliejumi
  • braukymas - darbas su gilesniu poodžių
  • judesių ergonomika ir saugumas
  • efektyvus darbas skersai nugaros
  • intensyvus poodžio masažas


  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  Jūs galite iš ansto pareikšti pageidavimą išklausyti pirties studijų temą „Darbas su nugara“. Atsiradus progai būsite pakviestas (-a) į seminarą, kuriame bus dėstoma ši tema. Iš anksto pageidaujantys taip pat gauna tam tikras nuolaidas.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.
 • Lengvas vanojimas

  Relaksacinio vanojimo mokymas
  lengvo vanojimo mokymas

  Šio užsiėmimo tikslas – išmokyti studentą taisyklingų vanojimo pagrindų: saugiai ir tolygiai įšildyti kliento kūną ir palaipsniui jį atvėsinti, kad jis galėtų saugiai bei ramiai savarankiškai, be pirtininko priežiūros palikti  garinę. Toks vanojimas gali būti atliekamas ir kaip pilnavertė pirties procedūra tais atvejais kai klientas pavargęs ir nori pailsėti, atsipalaiduoti. Seminaro metu mokome lengvai išvanoti nugarinę kūno pusę atliekant pagrindinius (bazinius) judesius. Šis seminaras skirtas nedidelei grupei žmonių. Grupės dydis priklauso nuo dėstytojo ir pirties, tačiau negali viršyti 6 žmonių.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Augalų pažinimas. Vantų rišimas

2022-08-19
Liko 6 vietos
Laumių pirtis, Kauno raj.
Pažintis su pirtyje naudojamais augalais. Praktinis vantų rišimo seminaras.

Pirties augalų mitologija. Kūno ritualai. Dūminės pirties kūrenimas

2022-08-21
Liko 2 vietos
Nauja dūminė pirtis Varėnos raj.