Uždaryti

Pirtininko mėgėjo įskaita

Data: 2015-05-16, 11:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pirtininko mėgėjo kursą yra baigę jau daugiau nei 46 studentų. Kaip ir daugelis kitų seminarų - tai yra neformalus mokymas, nors tarpais ir labai intensyvus.

LPA Mokymo Taryba jau seniai yra nusprendusi, kad kiekvienas, beigęs Mėgėjo kursą gali gauti Pirtininko mėgėjo kurso baigimo pažymėjimą, jeigu jis išlaiko atitinkamą įskaitą, kurios metu parodo, kad kad jo žinių bei įgūdžių lygis yra atitinkamas.

Siūlome galimybę patikrinti jūsų žinias! Kadangi Mėgėjo mokymai orientuoti į praktiką, tai ir įskaita - grynai praktinė: pavanoti, pašveisti. Įskaitos taisykles rasite Mėgėjo mokymų aprašyme, tačiau laikantiems įskaitą dabar bus šiokių tokių palengvinimų.

 1. Dabar įskaitą gali laikyti visi - taip pat ir tie, kas baigė mokymus seniau nei prieš 1 metus.
 2. Renginys vyks kaip paprastas pirties vakaras, jame kviečiami dalyvauti ne tik laikantys įskaitą, bet ir jų draugai, pažįstami. Žinoma, ir kiti studentai, Klubo nariai. Taigi, vieni laiko įskaitą, kiti gauna geras (mes jumis tikime!) pirties procedūras.  

Įskaitos laikymas yra visiškai savanoriškas, tačiau laikyti ją verta, nes:

 1. Galėsite pasitikrinti savo praktines žinias bei įgūdžius, palyginti save su kitais, pamatyti, kas sekasi gerai, o kur dar reikia pasitobulinti;
 2. Įskaita bus reikalinga siekiantiems profesionalo kvalifikacijos - LPA Mokymo Tarybos nutarimu, kai kuriuose seminaruose, kuriuose svarbūs praktiniai dalyvių įgūdžiai (pvz., Individualizuotas vanojimas, darbo su grupe seminaras) bus leidžiama dalyvauti tik turintiems mėgėjo įskaitą;
 3. Užbaigsite tam tikrą pirties studijų etapą ir gausite tai patvirtinantį pažymėjimą;
 4. Tiesiog - įdomiai praleisite dieną, susitiksite su bendraminčiais ir bendramoksliais bei jau mokslus baigusiais kolegomis, pasidalinsite patirtimi, pabendrausite.

Tema

 • Šeimos pirtininko įskaita

  Baigęs Pirtininko mėgėjo kursą, studentas kartu baigia svarbią pirties meitriškumo kursų etapą ir įgyja pakankama kvalifikaciją būti savo šeimos pirtininku. Jis turi teisę gauti atitinkamą pažymėjimą po jo žinių ir praktinių įgūdžių patikrinimo.

  Pagrindiniai šeimos pirtininko įgūdžiai yra kūno vanojimas ir šveitimas pirtyje. Sugebėjimas tai atlikti ir yra pademonstruojamas ir patvirtinimas realios karštos pirties sąlygomis. Studento gebėjimai taisyklingai atlikti pirties procedūras yra įvertinami ne mažiau kaip 2 profesionalių LPA pirtinkų, turinčių dėstymo pagal LPA programą patirtį. Įvertinimai daromi tradicinėje pirties 6 balų sistemoje, vidurkinant skirtingų vertintojų pažymius.

  Įskaitos yra mokama. Įskaitos vertintinimas - įskaityta arba ne.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Birutė Masiliauskienė, Giedrius Gervys

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“