Uždaryti

Kaip pasiimti medžių energiją?

Jūs esate čia: Namai » Sveikata » Augalų savybės » Medžiai » Kaip pasiimti medžių energiją?

Medžių bioenergiją galima pajusti rankomis. Jei medžio bioenergija žmogui tinka, priėjęs prie jo atgręžtais delnais po trejeto minučių žmogus gali pajusti šilumą ir lengvą smilkčiojimą pirštų galiukuose. Jei juntamumas tarytum šaltis, vadinasi, iš to medžio donorystės tam žmogui nėra ko laukti. Pasak mokslininkų, žmogaus ir medžio tarpusavio santykiai gali būti trijų rūšių: arba medis atiduoda bioenergiją, arba „čiulpia“ ją iš paties žmogaus, arba lieka neutralus.

Specialistai teigia, kad pasisemti energijos iš medžių žmogus turi eiti tik su geromis mintimis. Pajutus teigiamą medžio energiją, patartina prie jo prisiglausti nugara, nes per stuburo smegenis energija intensyviau sklis po visą kūną, užsimerkti, ritmiškai kvėpuoti, mintimis pasekti gerų srovių tekėjimą. Kvėpuodami turime pajusti, kaip bioenergija teka mūsų rankomis ir kojomis. Procedūrą rekomenduojama tęsti 5 - 7 minutes.
Pasisėmęs teigiamos bioenergijos, žmogus jus palengvėjimą, ramybę, minčių aiškumą.

Žmogui padėti gali ne vien tik teigiamą bioenergiją skleidžiantys medžiai. Jei kas jaučia pyktį, susierzinimą po vaidų, stresų, negaluoja, geriausia nueiti prie „čiulpiančių“ blogą energiją medžių.
 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“