Uždaryti
Tekmega

Tekmega

Medžio centras, Verkių g. 44, Vilnius
tel.: 8-671 98802
Elektroninis paštas
http://www.tekmega.lt

Apie įmonę

UAB "Tekmega" įkurta 2005m. Pagrindinė įmonės veikla- rąstinių pirčių, namų, pavėsinių statyba, lauko baldų gamyba.
 Gamybą vykdome tiek pagal savo pateiktus projektus, tiek pagal kliento. Nuo 2007m esame rąstinių namų gamintojų asociacijos nariai (dabar medinių namų gamintojų asociacija).

Gaminiai, produktai, paslaugos

Mediena ir Gamyba
    Statome rąstinius namus iš tekintos, kalibruotos pušies. Naudojama 90-100 metų senumo lietuvška arba atvežtinė mediena, kurią kruopščiai atrenkame miško sandėliuose. Tekinant rąstus, stengiamės kuo mažiau pažeisti medienos rieves, kurios suteikia medžiui stabilumo.Gaminant rąstinių namų sienojus iš 200 mm diametro rąstų, jų ploniausia vieta yra 120 mm, o iš 240 mm ploniausia vieta 140 mm. Dėl plačios išdrožos rąstai sienojuje dedami stabiliai ir nėra baimės, kad jie pakryps į vieną ar kitą šoną, taip pat ir siena tampa storesnė ir mažiau laidi šalčiui. Ištekinus rąstus daroma technologinė įpjova – išilgai rąsto daromas įpjovimas, skatinantis rąstą plyšti toje vietoje.

Impregnavimas
    Po tekinimo ir atskirų detalių pagaminimo rąstai yra kruopščiai apvalomi ir impregnuojami specialiais impregnantais. Mūsų įmonėje naudojamas bespalvis  antiseptikas  ASEPAS – 3, kuris    apsaugo medieną nuo ją ardančių grybelių, pelėsių, puvimą sukelenčių mikroorganizmų ir medienos graužikų. Šis antiseptikas naudojamas bet kokio drėgnumo medienai ir jis nekenksmingas nei žmogui, nei aplinkai. Esant būtinumui mediena balinama specialiai medienai pritaikytu antiseptikiniu medienos balikliu BERŽAS. Surinkus rąstinį namą jį dar kartą reikia papildomai antiseptikuoti. Taip pat gali būti naudojami ir kiti antiseptikai pritaikyti medienai.
Izoliacinės medžiagos
Pradedant surinkimą tarp pamato ir pirmo rąsto yra dedama izoliacinė medžiaga. Rekomenduojama pirmąjį rąstą apsaugoti nuo lietaus ir drėgmės poveikio uždedant skardos juostelę. Toliau tarp rąstų  kaip izoliacinė medžiaga naudojama  lininė neaustinė medžiaga, specialiai šiam tikslui sukurta "ISOVER-KH" izoliacinė medžiaga, natūrali vilna ir t. t.

Surinkimas
    Rąstinio namo surinkimas pirmiausia atliekamas mūsų įmonės teritorijoje, kad dar kartą įsitikinti apie pagamintų detalių mazgų kokybę. Užsakovo sklype pastato surinkimas vyksta  rąstų sunerimu sąsparomis. Renkant sienojus, naudojami srieginiai strypai, kurie reikalingi sienojų suspaudimui. Surinkus sienojus dedami perdengimo rąstai, kurie gali būti tiek iš apipjautos medienos, tiek ir iš apvalios. Mes rekomenduojame iš apvalios, kadangi tekintas medis yra stabilesnis ir vizualiai geriau tinka prie tekintos medienos sienojų. Po pilno sienojų surinkimo visi mazgai dar kartą apkamšomi linine neaustine medžiaga.
Priklausomai nuo projekto, sudėjus perdengimą, dedami antro aukšto sienojai arba renkami skliautai. Rąstinio namo skliautai gali būti tiek iš tokių pačių tekintų rąstų, tiek ir karkasiniai. Po to dedamos stogo gegnės bei ruošiamas stogo pagrindas dangai. Rąstų namui rekomenduojama dėti sunkesnę stogo dangą, tai pagreitina bei palengvina namo „sėdimo“ procesą.   Jei namas buvo renkamas iš drėgnos medienos, tai rekomenduotina, uždėjus stogo dangą, leisti namui „susėsti“ ir vidaus apdailą pradėti tik po metų. Visose langų ir durų ertmėse yra padaromos specialios išimos, kuriose įstatomi mediniai obliuoti intarpai, kuriuose dedami langai ir durys.
Mes gaminame statinius pagal mūsų ar klientų pateiktus projektus. Tekmegos specialistų siūlomus pirčių projektus galite peržiūrėti firmos tinklapyje www.tekmega.lt. Tiksli statinio kaina gali būti apskaičiuota gavus tikslų, detalų projektą.


Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.