Uždaryti
Stilista, UAB

Stilista, UAB

Žirmūnų g. 61, Vilnius
tel.: 8 611 25762
Elektroninis paštas
http://www.stilista.lt

Apie įmonę

Stengiamės pasiūlyti geriausius pirčių, vidaus apdailos įrengimo sprendimus, kas dažnai tampa subtiliu, asmenišku požiūriu į susiklosčiusias tradicijas, bei poreikius besiremenčiu klausimu.

Didelį dėmesį skiriame klientų aptarnavimo kokybei bei paslaugų tiekimui įrangos montavimo metu, garantinio bei pogarantinio laikotarpio periodu. Šiandien žmonių gyvenimo tempas yra ypač aktyvus. Todėl kiekvienas ieško būdų kaip savo fizines, dvasines jėgas išsaugoti ir puoselėti. Todėl esam visada pasiruošę padėti Jums pasirenkant reikalingiausias priemones gerai savijautai užtikrinti, ar tai būtų sauna, garinė pirtis, nestandartinės formos dušas ar minibaseinas, baseinas, priešpirčio ar poilsio zona.

Mūsų įmonė garantuoja aukštą paslaugų kokybę, kurią jau įvertino kiti mūsų klientai. Mūsų paslaugas siūlome ir privatiems asmenims, ir viešbučiams, sodyboms, sporto ir grožio centrams - visiems kam nesvetimas geras skonis, profesionalus požiūris ir puiki kokybė.

Gaminiai, produktai, paslaugos

                  VEIKLOS KRYPTYS:
Saunų projektavimas ir įrengimas;
Pirčių projektavimas ir įrengimas;
Garinių (turkiškų) pirčių
projektavimas ir įrengimas;
IR pirtys;
Vidaus baseinai;
SPA, sūkūriniai baseinai;
Vidaus apdaila;
Interjero projektavimo paslaugos;
Natūralūs aromatai pirtims;

              Nestandartinė gamyba:
Dušai;

Vonios;

Minibaseinai.

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas;

Garų generatorių, saunų elektrinių krosnelių pardavimas, aptarnavimas ir priežiūra.

Interjero dekoravimas lanksčiomis smiltainio plokštėmis:

Apie smiltainį esame girdėję ne kartą – jis apibūdinamas kaip nuosėdinė nuotrupinė uoliena, susidariusi iš smėlio grūdelių, sucementuotų įvairių cementų. Tai natūrali ir ekologiška tiek interjerui, tiek eksterjerui puikiai tinkanti medžiaga, kurioje galima rasti net gamtinių priemaišų: akmenėlių, šiaudelių.
  
Smiltainiu galima dailinti įvairius paviršius, sukurti bet kokias formas, dekoratyvius elementus, pagyvinti tiek namų vidų, tiek išorę.
Smiltainio spalvos natūralios, suteikia jaukumo. Vyrauja šviesūs, rudi, pilki, gelsvi atspalviai.
   
Techniniai duomenys:
gaminamas plokštėmis. Atlaiko nuo –40 °C iki 650 °C temperatūrą. Šiai medžiagai suteikiama 35 m. garantija, kuri priklauso ir nuo techninių reikalavimų laikymosi. Pagrindiniai matmenys: plokštės dydis – 2600x1300 cm, svoris 4–5 kg/1 kv. m. Taigi smiltainis gerokai lengvesnis už kitas apdailos medžiagas. Nedegus, šildamas neišskiria nuodingų garų, netoksiškas, atsparus karščiui, šalčiui, drėgmei.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.