Uždaryti
Rąsta, UAB

Rąsta, UAB

Bajorų sodų 18-oji g. 33, Vilnius
tel.: 8 655 22284
Elektroninis paštas
http://www.rasta.lt

Apie įmonę

    

Mes nepastebimai išpildysime Jūsų svajonę - įrengsime ar pastatysime pirtelę, kurioje po sunkios darbo dienos galėsite atgauti jėgas, pasisemti naujos energijos, arba tiesiog gerai praleisite laisvą laiką.  
 Rąsta, UAB atstovauja suomių kompaniją LAGERHOLMFINNSAUNA:

TRADICINĖS PIRTYS (SAUNOS)
LAGERHOLMFINNSAUNA kompanija yra plačiai pasaulyje pripažinta Suomiškų pirčių gamintoja ir eksportuotoja. Net 95% produkcijos iškeliauja į užsienį. Kompanija siūlo pilną paketą produktų, reikalingų maudantis pirtyje, tai ir krosnelės, įvairiausi priedai - laikrodžiai, termometrai-hidrometrai, šviesos terapijos elementai ir kita.
Per ilgą laiką įgytas žinias ir patirtį kompanija panaudoja toliau vystydama gamybą ir plėtodama produktus.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KABINOS IR GARINĖS
Puikus sveikatos šaltinis, papildantis pirtis. Vieni mėgsta ir nori daugiau šilumos, kitiems reikia daugiau drėgmės - tai labai individualu. Todėl, kad ir kokio sveikatos šaltinio be panorėtumėt, LAGERHOLMFINNSAUNA jums pasiūlys.

POILSIO NAMELIAI
Šalia šių sveikatos šaltinių, LAGERHOLMFINNSAUNA kompanija siūlo didelį asortimentą poilsio namelių, kurie puikiai dera prie sveikatos šaltinių. Tokie poilsio nameliai Suomijoje naudojami kaip fitneso kambariai, hobio ar vakarėlių patalpos, kaip svečių kambariai, namų kontoros ir kita. Daugelis iš jų taip pat turi ir pirteles! Daugiau vietos gyvenimui, darbui ir poilsiui.

MEDŽIAGOS
LAGERHOLMFINNSAUNA gamyboje naudoja tik kokybišką, Suomijos šiaurės regionuose lėtai augančių eglių medieną. Lėtai augančios eglės mediena įgyja geriausias charakteristikas ir tvirtumą, tinkamą pirčių ir vasarnamių gamybai. Kiekvienas nupjautas rastas yra tikrinamas individualiai, ir tik geriausiai atitinkantys keliamus reikalavimus, toliau keliauja į gamybą.

PIRTIES KROSNELĖS. IKIKIUAS OY (www.ikikiuas.com )- tai nedidelė Suomijos kompanija, gaminanti išskirtines pirčių elektrines bei malkomis kurenamas krosnele. Ypatingas šių krosnelių bruožas - didelė akmenų įkrovą, bei minimalus metalo kiekis. Kaitinat pirtį tokią krosnele sukuriamas kaimiškos pirties  pojūtis. PIRTIES ĮRENGIMAS Taip pat siūlome savo paslaugas įrengiant individualią pirtį name ar bute. Prieš pradedant darbus, visuomet pasiūlome keletą pirties gultų išdėstymo schemų. Kartu su užsakovu išsiaiškiname, kokios pirties pageidautų, pasiūlome atitinkamą krosnelę.

Gaminiai, produktai, paslaugos


Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.