Uždaryti
Kalvis, UAB

Kalvis, UAB

Pramonės g. 15, Šiauliai
tel.: 8 41 540588
Elektroninis paštas
http://www.kalvis.lt

Apie įmonę

UAB „Kalvis“ yra viena stambiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurioje dirba virš 300 kvalifikuotų darbuotojų. Bendrovėje suformuota patyrusių konstruktorių bei technologų komanda, kurianti ir nuolat tobulinanti šildymo įrangą, projektuojanti įvairią technologinę įrangą ir įrengimus.

Pagrindinės veiklos kryptys

1.   Kietu kuru kūrenamų katilų projektavimas ir gamyba:buitiniai katilai – viryklės;buitiniai katilai;automatizuoti katilai;orinio šildymo krosnelės ir židiniai;pirties krosnys;100 kW – 5000 kW pramoniniai katilai;
2.   Automatizuotų stacionarių ir konteinerinių katilinių įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas.
3.   Metalo konstrukcijų, technologinių įrengimų projektavimas ir gamyba.
4.   Elektros ir dujų tiekimo sistemoms skirtų skydų spintų ir skirstyklų gamyba.
5.   Įrengimų ir jų mazgų ar detalių gamyba pagal vienkartinius ar pastovius Lietuvos ar užsienio partnerių užsakymus.

Serijinės gamybos asortimentą sudaro daugiau nei 100 rūšių kietojo kuro katilų. Visi serijiniai gaminiai bandomi ir tobulinami UAB „Kalvis“ laboratorijose. Mūsų gaminiai atitinka CE atitikties sertifikatų reikalavimus. UAB „Kalvis“produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Sėkmingai plečiami  katilų pardavimai Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir vakarų Europos šalyse.Mūsų gaminamą produkciją tiekiame metalo gaminių, pramoninės įrangos, elektros mašinų ir aparatūros gamintojams: Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Danijos ir kitų Europos šalių įmonėms. Mes ir toliau kuriame naujus gaminius, įsisaviname naujas technologijas, kad kuo geriau patenkintume esamų ir būsimų partnerių lūkesčius.

UAB „Kalvis“ yra Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „LITBIOMA“, Šiaulių pramoninkų asociacijos (ŠPA) narė.

Gaminiai, produktai, paslaugos

Mūsų bendrovė gamina buitinius 10-70 kW kieto kuro katilus skirtus buitinių, administracinių, visuomeninių ar nedidelių gamybinių 50-900 m² dydžio patalpų apšildymui.

Naudojamas kuras: malkos, medienos atliekos, akmens anglis, pjuvenų ir durpių briketai.

Tai šiuolaikinio dizaino gaminiai, turintys aukštus ekonominius ir ekologinius rodiklius.UAB "Kalvis" gaminami universalūs granuliniai - kieto kuro katilai skirti įvairios paskirties buitinių, visuomeninių ir komercinės paskirties patalpų apšildymui. Priklausomai nuo pasirinkto kuro bunkerio dydžio katilai nepildant kuro gali veikti ilgiau nei savaitę.Vartotojai, kuriems reikalingas centrinis šildymas ir viryklė maisto paruošimui gali pasirinkti šildymo katilus-virykles, kurių galingumas yra nuo 8 iki 17 kW (apšildomas plotas nuo 40 iki 180 m²).

Gaminame įvairių tipų katilus-virykles: su viena kaitviete ar dviem kaitvietėmis, su orkaite ar be jos, su traukos vidiniu ar išoriniu reguliatoriumi ar išvis be traukos reguliatoriaus. Viryklės gali būti skirtingų modifikacijų: dešininės ir kairinės pusės, gaminiai skirtingų spalvų. Naudojamas kuras: malkos, medienos atliekos, pjuvenų bei durpių briketai, akmens anglis. Vasarnamio, sodo namelio ar kitų nedidelių patalpų, kuriose neįrengtas centrinis šildymas, apšildymui galima naudoti orinio šildymo krosneles. Šių gaminių skleidžiama šiluma ne tik suteiks jaukumo, bet ir papuoš Jūsų namus. Šio tipo krosnelės nusukelia rūpesčių – sistema neužšąla, nereikia montuoti šildymo sistemos. UAB „Kalvis“ gaminamos skirtingos galios pirties krosnys patenkins ir išrankiausius garinės pirties ar saunos mėgėjus.

Mažoms pirtims ar švelnų garą mėgstantiems žmonėms siūlome K-PR3 modelio pirties krosnis (6-12 m³), didesnėms - (12-20 m³) siūlome K-PR-2 bei K-PR-5 serijos pirties krosnis. Galime pasiūlyti pirties krosneles su mažesnėmis (stiklinėmis ar metalinėmis) durelėmis arba su didesniu panoraminiu stiklu.Buitinių, visuomeninių ir gamybinių patalpų šildymui bei šilumos tiekimui technologiniams procesams gaminame rankinio užkrovimo ir mechanizuotus pramoninius katilus, kurių galia nuo 70kW iki 5MW. Vartotojams, kuriems aktuali minimali šildymo įrangos priežiūra, automatinis kuro papildymas, gali rinktis ekologiškus, mechanizuotus centrinio šildymo katilus, kurie kūrenami biokuru (medienos, durpių granules, saulėgrąžų lukštus, skiedras, spalius, pjuvenas, nekondicinius grūdus ir jų atliekas ar kt.).

Egidijus 2012-03-22 20:53:43
Neseniai nusipirkau krosnelę KALVIS PR3 gerai kaista ir greitai,kam pirkt kažkokias brangesnes švediškas ar estiškas jei turim savos gamybos.Namą šildo katilas KALVIS 4,jau 10 metų ir jokių problemų dar nebuvo.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.