Uždaryti
Gudmonas ir ko, UAB

Gudmonas ir ko, UAB

Dariaus ir Girėno g. 7, Kelmė
tel.: 8 610 31674, Faksas: 8 427 52003
Elektroninis paštas
http://www.eukaliptas.lt

Apie įmonę


                  Akcija !!!
 Eukalipto vantos be pakuotės tik po 5 Lt. 
           (vantų kiekis ribotas)

Gaminiai, produktai, paslaugos

Eukalipto vantos

Eukalipto vantų lapuose gausu eterinio aliejaus, kuris pasižymi bakterijas naikinančiu, antiseptiniu, priešuždegiminiu poveikiu. Tai puiki priemonė prieš slogą, kosulį, bronchitą, sinusitą ir kitas peršalimo ligas, plaukų slinkimą, pleiskanojiimą, odos spuogelius ir kt.
 
Dėl eukalipto  lapų formos ir struktūros eukalipto vantos puikiai tinka masažui.

Eukalipto lapų nuoviro garais galima kvėpuoti, daryti is jo kompresus esant traumoms, raumenų skausmams, radikulitui, galima įsipilti į pirties kubilą ar vonią. Jis naudojamas aromatizuoti pirtis ir kitas patalpas. Eukalipto kvapai padeda esant neigiamai aplinkai, kuri sukelia psichologinę įtampą, fizinį nuovargį, nemigą, neigiamas emocijas, stresą, depresiją, galvos skausmus, padidėjusį jautrumą.

Eukalipto lapų kvapas atbaido įvairius kenkėjus (tarakonus, erkutes, blakes,skruzdėles ir kt.). Tam reikia įdėti į Jūsų augintinio guolį  džiovintų lapų pagalvėlę.


Eukalipto vantų paruošimas pirčiai:

Prieš naudojimą eukalipto vantas būtina tinkamai paruošti. Jos ruošiamos kitaip nei įprastos beržinės vantos. Vantą būtina „subrandinti“ polietileniniame maišelyje, kad išsiskirtų eterinis aliejus. Nesilaikant žemiau pateiktų rekomendacijų, gali gausiai kristi lapai ir vanta gali prarasti malonų aromatą.
Eukalipto vantą paruošiame taip:

1. Dar nenaudotą sausą eukalipto vantą patartina palaikyti kambario temperatūroje apie 12 val. (jei ji nebuvo ten laikoma), ypač žiemą.

2. Pamerkti visą vantą, kartu su rankenėle, į panašios temperatūros vandenį (iki 40º C) ir laikyti apie 6-10 val. (galima ir ilgiau). Jei vanta jau buvo naudota, užtenka pamerkti vienai valandai.

3. Po to būtinai įdėti eukalipto vantą į polietileninį maišelį, arba susukti atgal į įpakavimą ir įnešus į pirties patalpą po truputi laikyti karščiau. (Pvz. patalpoje kur vanojatės, galite palaipsniui perdėti nuo žemiausio aukščio suoliuko iki aukščiausio). Tuomet vanta subręsta ir sužadinamas jos aromatas ir veikliosios eukalipto medžiagos. Prieš pat naudojimą galite vantą palaikyti karštame vandenyje apie 15 min.

Vanduo, likęs po vantų mirkymo, puikiai tinka skalauti plaukus bei plauti pirties patalpą.

Bambukas įvairiems dirbiniams - pavėsinėms, baldams, tvorelėms:


Naujiena! Neseniai iš Azijos pradėjome vežti į Lietuvą bambuko stiebus. Visame pasaulyje gerai vertinamos bambuko savybės, gražiai žiūrisi namų interjere. Pas mus galite įsigyti bambuko ruošinius ir patys susikurti norimo dizaino baldus priepirčiui, pavėsines sodui, papuošti kiemą nauja orginalia tvora ar dekoratyvine tvorele. Parduodame dailylentes iš bambukų stiebų ( 1 kv.m.-30 Lt), skaldytus bambukų stiebus bei 30-150 mm skersmens ir iki 5800 mm ilgio bambukų stiebus (supjaustome iki  reikiamo ilgio).

Gaminiams iš bambuko stiebų gamintis reikalingi specialūs įrankiai.Ignas 2012-02-19 12:24:05
dėkui už "magaryčias" ir šiandien išbandysim vanteles-kvapnumą :)

Pirciu megejas 2010-12-20 08:20:25
Bandziau sias eukalipto vantas, ir likau patenkintas, jos galbut svelnesnes, nei iprastos standartines pas mus, bet efektyvesnes aromato ir sveikatos poziuriu, taip pat likau patenkintas uz operatyvu darba. sekmes.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.