Uždaryti
Dolena

Dolena

Gamyklos g. 11, Gargždai
tel.: 8 46 45 52 81
Elektroninis paštas
http://www.dolena.lt

Nuotraukos

 • Rąstiniai namai gaminami gamyklos cecheRąstiniai namai gaminami gamyklos ceche
 • Namas pastatytas iš rankinio apdirbimo rąstųNamas pastatytas iš rankinio apdirbimo rąstų
 • Sienos iš rankiniu būdų apdorotų rąstųSienos iš rankiniu būdų apdorotų rąstų
 • Rankiniu būdu apdorotų rąstų namo sienos fragmentasRankiniu būdu apdorotų rąstų namo sienos fragmentas
 • Rnkiniu būdu apdoroto rąsto pjūvisRnkiniu būdu apdoroto rąsto pjūvis
 • Namas pastatytas iš mašininio apdirbimo rąstųNamas pastatytas iš mašininio apdirbimo rąstų
 • Mašininiu bųdu apdorotų rąstų sienų fragmentasMašininiu bųdu apdorotų rąstų sienų fragmentas
 • Mašininio apdirbimo rąsto pjūvisMašininio apdirbimo rąsto pjūvis
 • Skydinis namasSkydinis namas
 • Skydinio namo gaminimo momentasSkydinio namo gaminimo momentas
 • Gamyklos stalių ceche gaminami įvairūs mediniai namo fragmentaiGamyklos stalių ceche gaminami įvairūs mediniai namo fragmentai
 • Gaminame įvairius medinius langus pagal užsakovo brėžiniusGaminame įvairius medinius langus pagal užsakovo brėžinius
 • Gaminame įvairius lauko baldusGaminame įvairius lauko baldus
 • Galime pagaminti ir įvairius smulkiosios architektūros gaminius -nuo sodo namelio iki šuns būdosGalime pagaminti ir įvairius smulkiosios architektūros gaminius -nuo sodo namelio iki šuns būdos

Apie įmonę

UAB "Dolena" specializacija - rąstinių, karkasinių namų ir pirčių gamyba bei statyba. Nuo 1994 metų įmonė yra sukaupusi didžiulę patirtį gaminant medinius namus. Galime didžiuotis kasmet augančiais pardavimais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Nuo 1994 metų mes vystome rąstinių namų gamybą, o 1998 metais pradėti statyti ir karkasiniai namai iš gamykloje pagamintų sienų skydų. Vienas iš mūsų pagrindinių privalumų yra lankstumas įgyvendinant klientų pageidavimus ir poreikius. Šiandien apie 95% mūsų medinių namų yra eksportuojama į užsienį, pagrinde į Šiaurės ir Centrinę Europą.

Gaminiai, produktai, paslaugos

Rankinio apdirbimo namai ir pirtys:

Rąstiniai namai iš natūralių rankinio apdirbimo rąstų yra solidūs ir atspindi natūralų gamtos grožį. Mes šiuos namus statome pagal senus Skandinavų tradicinius metodus. Pirmiausiai rąstai yra apipjaunami iš dviejų pusių, kad sienos būtų vienodo storio - 15 arba 20 cm, ir nužievinami, po to atidžiai atrenkami ir džiovinami. Iš džiovyklos rąstai vežami į gamybos barą, kur yra obliuojami, šlifuojami ir galutinai paruošiami namo rentimui. Namo surentimas, kaip ir rąstų paruošimas, vyksta rankiniu būdu. Kiekvienas namas yra pastatomas mūsų gamykloje. Sužymėjus rąstus ir padarius sienų planą, namas išrenkamas, supakuojamas ir vežamas į statybos vietą.


Mašininio apdirbimo namai ir pirtys:

 
Šio tipo namai sudaro apie 30% visos mūsų gaminamos produkcijos. Mašininio apdirbimo rąstų sienos gali būti nuo 40 iki 140 mm storio, todėl yra trys šių namų statymo būdai:
- vienguba rąstų siena;
- dviguba rastų siena su apšiltinimu tarpe;
- vienguba rąstų siena su karkasu, apšiltinimu ir vidaus apdaila (gipsas, dailylentės, kt.).
Pastarieji du variantai puikiai tinka ne tik poilsinio, bet ir gyvenamojo namo statybai. Rąstai yra atrenkami ir džiovinami mūsų gamykloje. Tai suteikia galimybę garantuoti kokybę. Po to rąstai yra išpjaunami pagal reikiamus matmenis ir paruošiami rentimui. Kiekvienas namas yra pastatomas mūsų gamykloje, todėl užsakovas gali visada gali patikrinti produkcijos kokybę. Po to visi rąstai sunumeruojami, padaromas sienų rąstų planas, o namas išmontuojamas ir paruošiamas transportavimui į užsakovo nurodytą vietą statybai.

Skydiniai namai ir pirtys:
 
Segmentiniai namai yra paprastas ir ekonomiškas būdas gyvenamojo būsto statybai. Segmentas - tai medinio karkaso namo sienos fragmentas. Prieš pradedant sienų segmentų gamybą, kiekvienam iš jų padaromas detalus brėžinys. Namo sienos yra paruošiamos gamykloje su išorės ir vidaus apdaila pagal kliento pageidavimus. Lauko sienų segmentai būna su išorine dailylente, vėjo izoliacija, apšiltinimu, ventiliacijos, durų bei langų angomis su apvadais ir, jei klientas pageidauja, su vidaus apdailos medžiagomis. Pagamintas sienų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę ir surenkamas ant pamatų vidutiniškai per tris dienas. Lengvas montavimas ir langų bei durų įstatymas žymiai pagreitina namo statybą, dėl to galima visiškai išvengti kritulių poveikio konstrukcijų kokybei.

Šie namai yra gaminami dukterinėje įmonėje UAB "Liskandas" daugiau informacijos rasite adresu  www.hus.lt

Langai, durys ir sodo nameliai:

Iki 2006 metų įmonė gamino langus ir duris tik savo statomiems namams. Padidinus langų ir durų gamybos pajėgumus įmonė pradėjo gaminti langus ir duris pagal individualius klientų poreikius. Mūsų produktai gaminami pagal skandinavišką standartą. Pagrindinis šio standarto išskirtinis bruožas - gaminiai dėl mažesnių rėmo proporcijų atrodo elegantiškesni, o jų varčios atsidaro į lauko pusę. Naudojama daniška furnitūra.
Kaip gimsta mūsų gamykloje jaukūs mediniai namai galite pasižiūrėti nedideliame video siužete.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.