Uždaryti
Alternatyvi energija, UAB

Alternatyvi energija, UAB

S. Dariaus ir S. Girėno g. 42 Ažubalių km., Luokesos sen., Molėtų raj. LT33103
tel.: 8 674 66364, 8 686 58199
Elektroninis paštas
http://www.alternatyvienergija.lt

Apie įmonę

UAB „Alternatyvi energija“ pagrindinė veiklos kryptis - alternatyvių atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas. Savo klientams siūlome optimalų sistemų parinkimą bei montavimą namų ar baseino šildymui, karšto vandens ruošimui, taupiam apšvietimui, elektros gavybai iš saulės energijos, galime integruoti mūsų produktus į jau esamas sistemas. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Didžiąją dalį produkcijos importuojame tiesiai iš gamintojų todėl klientams galime pasiūlyti pačias palankiausias kainas. Įmonė į atsinaujinančia energetiką žiūri kaip į milžinišką ir nesibaigiantį „švarios“ energijos potencialą, kurį reikia išmokti efektyviai įsisavinti. Savo klientams siūlome tapti nepriklausomais nuo neprognozuojamai kintančių energijos kainų ir rinktis alternatyviuosius ekologiškos energijos šaltinius.

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.e-markets.lt rasite žemiau pateiktus gaminius ir smulkesnę informaciją.

Gaminiai, produktai, paslaugos

                             Saulės pirtis:

Saulės pirtis – visiškai nauja koncepcija, tai pirtis kurioje šiluma ir garas generuojama pasitelkiant naują patentuotą technologiją, nenaudojant iškastinio kuro ar elektros energijos. Taigi, ji nereikalauja elektros įvado,  nėra bûtinos kitos komunikacijos. Šios savybės saulės pirtį daro labai lanksčia eksploatacijos pobūdžiu.

Saulės garinė pirtis yra skirta viešbučiams, poilsio centrams ir panašiems objektams įsikūrusiems prie tvenkinių, baseinų, ežerų ar kitų vandens telkinių. Tai yra daugiafunkcinis projektas, ne tik siūlantis žmonėms paplūdimyje labai specifinio garo pirtį, bet ir atliekantis paplūdimio sanitarinės infrastruktūros funkciją. Tai įspūdingas, nekenksmingas aplinkai įrenginys, suteikiantis galimybę teikti įvairias paslaugas tiesiog paplūdimyje, tokias, kaip smulkios įrangos nuoma ar jaukus paplūdimio baras.
Saulės pirtis yra komplektuojama iš atskirų modulių, ją galima lengvai pritaikyti kliento poreikiams. Saulės garinė pirtis gali būti komplektuojama su dušo kabina, WC su praustuve, persirengimo kambariu, ar net mažu baru, sandėliuku su rankšluosčių keitimo - išdavimo automatu.  
Saulės kolektoriai
Galime pasiūlyti platų aukščiausios kokybės saulės kolektorių asortimentą, nuo buitinio iki pramoninio tipo. Kolektoriai pritaikomi tiek privačiuose namuose, tiek ir didesniuose objektuose – viešbučių karšto vandens ruošimui ar baseinų šildymui, tai puikus būdas poilsio zoną paversti ekologiška oaze. Pas mus galite įsigyti įrenginį optimaliai atitinkantį Jūsų poreikius.
Šilumos siurbliai Tai puiki išeitis žmonėms kurie ieško patogumo ir tuo pat metu nori sumažinti šildymo išlaidas. Jums nebereikės rūpintis savo šildymo sistema, už Jus tai atliks šilumos siurblys. Parinksime ir sumontuosime Jums labiausiai tinkantį įrenginį. Geoterminis šildymas tai investicija i Jūsų laisvą laiką, patogumą ir ekologiją.
Saulės baterijos Saulės baterijos – prietaisas saulės energiją verčiantis į elektrą. Saulės baterijų jėgainė - puikus sprendimas vietovėms kuriose nėra elektros įvado ir būdas tapti nepriklausomam nuo elektros energijos tiekėjų.
Apšvietimo įranga Apšvietimas – neatskiriama jaukumo dalis. Tačiau tai ir viena daugiausiai eksploatacijos išlaidų reikalaujanti sritis. Todėl siekiantiems minimizuoti šias išlaidas siūlome aukščiausios kokybės Led produktus, keraminius metalo halogenus bei didelės galios CFL lempas.
Sistemų valdymo įranga Saulės kolektorių valdikliai, siurblinės stotys, saulės baterijų valdikliai bei apšvietimo valdymo įranga – via tai užtikrins nepriekaištingą atitinkamos sistemos darbą.

                                    

Ukmergė 2011-04-17 22:40:39
Talkovi, atsakingai dirbantys savo srities profesionalai.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.