Uždaryti

Jūs esate čia: Namai » Renginiai

Medus ir pirtis. Vakaras su V. Liachovu.

Pradžia: 2013-11-21
Laikas: 18:00
Pabaiga: 2013-11-21
Vietovė: Vilnius

Visi prisimename puikius pasibuvimus prestižinėje Jazzhotel pirtyje. Ten ne tiktai periamės, ragaujame skanų garą, bet ir surandame progų pasimokyti kažko naujo.

Šį kartą kviečiame Pirties meistriškumo klubo narius neformalioje aplinkoje susitikti su žymiu Rusijos pirtininku Vasilijumi Liachovu. Tai žmogus, tam tikra prasme pakeitęs paskutinio dešimtmečio pirties istorijos kursą. Jo vanojimas I Tarptrautiniame vanojimo čempionate buvo išties įsimintinas. Vėliau jis ne kartą buvo atvykęs į Lietuvą ir gyvai, įtikinamai, kaip jis vienas ir temoka, perdavė savo pirties įgūdžius daugeliui šiuo metu sėkmingai dirbančių pirtininkų.

Įprastiniuose seminaruose bendravimo laikas būna labai ribotas, klausimų ratas – taip pat. Todėl suplanavome paprastą geros pirties vakarą su Vasilijumi, kad naujokai pagaliau gautų progą paspausti Meistrui ranką, o tie, kas pas jį jau mokėsi, pamatytų jį šiek tiek netikėtame bitininko amplua. Mat Vasilijus yra dar ir puikus pirtininkas, gerai išmanantis medaus kokybės subtilybes. Tikimės, kad jis pademonstruos, kaip tą medų naudoja pirtyje.

Vakarą pradėsime 18 val. Jazzhotel didžiojoje salėje, prie arbatos puodelio ir Vasilijaus medaus šaukšto. Po įdomaus pasakojimo - visi į pirtį, kur mus apgaubs sodrus periodinio kūrenimo krosnies garas. Kaip visada – šnarės vantos, kaip visada, drąsesnės merginos bus pamasažuotos medumi, o vyrukai, gavę savo karšto garo porciją, pasiners į šalto ežero vandenis...

Vakare laukiami visi norintys, o ypač Pirties meistriškumo klubo nariai. Noritys už vakarą bus prašomi susimokėti po 90 Lt, o Klubo nariai – tik po 60 Lt.

Kurie suspės užsiregistruoti iki lapkričio 7 d. moka 10 Lt mažiau, tai yra atitinkamai 80 arba 50 Lt. Kiekvienas Klubo narys taip pat gali atsivesti po vieną svečią lengvatine 80 Lt kaina.

Mokestis už pirties vakarą pervedamas į VšĮ „Lietuviškos pirties akademija“ banko sąskaitą, nurodant vakaro datą. Grynais vietoje mokestis NEBUS RENKAMAS, tai yra užsirašymas TIK IŠANKSTINIS.

Lietuviškos pirties akademija taip pat siūlo nemokamą dalyvavimą vakare tiems, kas parašys įdomų pasakojimą apie tai, kaip pirtyje naudoja medų. Pasakojimą siųsti el. paštu registracija[eta]pirtis.lt

Registruojantis mokestis mokamas į :

VšĮ Lietuviškos pirties akademija
Įm. kodas 302613154
a. s. LT257300010126595179, Swedbank

Nurodant „už 11 21 vakarą“.

Registracijos prašymą siųsti elektroniniu paštu:
registracija[eta]pirtis.lt  

Klausimai, informacija:
Tel. 8 655 47774, 8 655 47770, 8 689 56969
El. paštas: info[eta]pirtis.lt, registracija[eta]pirtis.lt  

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Augalų pažinimas. Vantų rišimas

2022-08-17
Liko 8 vietos
Laumių pirtis, Kauno raj.
Pažintis su pirtyje naudojamais augalais. Praktinis vantų rišimo seminaras.

Vanojimas įvairiomis vantomis. Vilnius

2022-08-18
Liko 6 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.
Praktinė pažintis su įvairiomis vantomis ir jų savybėmis.

Pirties augalų mitologija. Kūno ritualai. Dūminės pirties kūrenimas

2022-08-21
Liko 5 vietos
Nauja dūminė pirtis Varėnos raj.