Uždaryti

Jūs esate čia: Namai » Renginiai

Asmeninės kūno modeliavimo procedūros ir mokymai (su Svetlana Serebrova)

Pradžia: 2013-09-16
Laikas: 15:00
Pabaiga: 2013-09-19
Vietovė: Vilnius

Rugsėjo 14-15 d. vyko „International Bath Academy“ organizuojami kūno modeliavimo metodikos mokymai, kuriuos vedė garsi pirtininkė iš Maskvos Svetlana Serebrova. 

Dėl savo veiksmingumo ir iš karto matomo poveikio S. Serebrovos metodas sulaukė didžiulio pasisekimo – sveikatingumo ir grožio centre, kuriame dirba Svetlana, į jos procedūras reikia registruotis prieš 2-3 mėnesius. Nieko nuostabaus, kad ir seminare visos vietos jau užimtos. Tačiau kadangi Svetlana po seminaro dar kurį laiką viešės Lietuvoje, yra galimybė asmeniškai išbandyti jos metodą, o tiems, kas dėl vienų ar kitų priežasčių negalėjo dalyvauti seminare arba nori papildomų asmeninių „masterklasų“ sudarysime sąlygas pasimokyti.

Svetlanos Serebrovos pristatoma metodika – tai pirties ir masažo derinys, sulaukęs neįtikėtino populiarumo dėl išties fantastiško poveikio.

Programa visų pirma skirta moterims, kadangi orientuota į darbą su probleminėmis zonomis: celiulitu, odos suglebimu ir pan., tačiau tinkama ir vyrams, norintiems pagražinti kūną, palaikyti gerą formą.

Asmeniniai seansai

Programą sudaro 5 etapai:

  1. Specialus vanojimas, stimuliuojantis ir spartinantis limfos tekėjimą. Dirbama nekarštoje garinėje su nedaug garo, kūnas išjudinamas ir tolygiai, labai švelniai, maloniai sušildomas. 
  2. Kūno šveitimas.
  3. Detoksikuojantis įvyniojimas į jūros dumblių mišinį.
  4. Kūną modeliuojantis masažas.
  5. Veido masažas.

Programos privalumas yra tai, kad teigiamas procedūros efektas ne tik labai stiprus, bet ir matomas iš karto: išsilygina raukšlės, sumažėja paburkimai, patinimai, oda pasidaro regimai stangresnė, lygesnė, jaunatviškesnė, sumažėja kūno apimtys. Vanojimas, kuriame itin daug dėmesio skiriama dubens zonai, yra ne tik labai malonus (ypač moterims), pasižymintis geru kosmetiniu poveikiu, bet ir išjudina užsistovėjusią energiją, padidina gyvybingumą, seksualumą – šia prasme teigiamą jo poveikį galima palyginti su pilvo šokio poveikiu.

Visos procedūros trukmė – 3 valandos. Kaina - 350 Lt.

Asmeniniai mokymai

Kadangi mokymuose svarbu ne tik pasimokyti procedūrą atlikti, bet pačiam patirti jos poveikį, dirbama poromis. Vienai porai skiriamos 4 val. Kad jaustumėtės komfortiškai, pageidautina iš karto registruotis dviese. Galimi variantai – du mokytis norintys pirtininkai arba pirtininkas ir jo paties atsivestas modelis. Jei porininko ar modelio neturite – padėsime surasti. Mokymų programa individuali – pradedantiesiems ar norintiems tobulintis. Būtinos bazinės vanojimo ir masažo žinios. 

4 val. mokymų kaina porai – 500 Lt (po 250 Lt kiekvienam).

Laikas ir vieta

Asmeniniai seansai ir mokymai vyks rugsėjo 16 – 19 d. Matiškės pirtyje (Matiškės k., Trakų raj.) Laikas galimas tiek dieną, tiek vakare. 

Registracija 

Registracija - užpildžius registracijos formą. Registruojantis būtinas 100 Lt avansas į Všį LPA sąskaitą:

VšĮ Lietuviškos pirties akademija
302613154
Naugarduko g. 91-321, Vilnius 03202
Tel. 85 233 04 67, faksas 85 278 48 01
a. s. LT257300010126595179
Swedbank

Informacija 
tel. 8 655 47770,
el. paštas - info[eta]pirtis.lt

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Augalų pažinimas. Vantų rišimas

2022-08-17
Liko 8 vietos
Laumių pirtis, Kauno raj.
Pažintis su pirtyje naudojamais augalais. Praktinis vantų rišimo seminaras.

Vanojimas įvairiomis vantomis. Vilnius

2022-08-18
Liko 6 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.
Praktinė pažintis su įvairiomis vantomis ir jų savybėmis.

Pirties augalų mitologija. Kūno ritualai. Dūminės pirties kūrenimas

2022-08-21
Liko 5 vietos
Nauja dūminė pirtis Varėnos raj.