Uždaryti

Prizai

Jūs esate čia: Namai » Rask pirtį » Pirčių vertinimas » Prizai

Knyga „Pirtis kaimo kultūroje“

Pirtis.lt. Pirtis kaimo kultūroje. Satsio Daunio knyga apie pirtį.Žymaus pirties tyrėjo Stasio Daunio straipsnių apie lietuvišką pirtį rinkinys.

 

 

 

 


Eukalipto vantos

Eukalipto vantaPrizo steigėjas: UAB Gudmonas ir Ko

Eukalipto vantų lapuose gausu eterinio aliejaus, kuris pasižymi bakterijas naikinančiu, atiseptiniu, priešuždegiminiu poveikiu. Tai puiki priemonė prieš slogą, kosulį, bronchitą, sinusitą ir kitas peršalimo ligas. Prieš naudojimą eukalipto vantas būtina tinkamai paruošti. Plačiau apie tai.


Eukaliptų eterinis aliejus

Eukalipto eterinis aliejus. Pirtis.lt prizas.Prizo steigėjas: UAB Naujoji Barmunė

10ml. Poveikis: pasižymi antivirusinėmis, antimikrobinėmis savybėmis. Stiprus antiseptikas, naudojamas inhaliacijoms, vonioms, kojų vonelėms bei patalpų oro gryninimui. Rekomenduojamas, esant respiratorinės sistemos susirgimams bei peršalimams.


Natūralus muilas + apelsinų eterinis aliejus

Pirtis.lt prizas. Kedrų muilas ir apelsinų et. aliejusPrizo steigėjas: UAB Naujoji Barmunė

Išskirtinės kokybės muilas, pagamintas iš natūralių žaliavų šaltu būdu, išsaugant visas geriausias komponentų savybes. Muilo sudėtyje yra iki 3 % natūralių eterinių ir iki 4 % natūralių augalinių kosmetinių aliejų (migdolų, kviečių gemalų, simondsijų, vynuogių kauliukų).

Muilas „Kedras“ - su natūraliais atlasinių kedrų, pušų eteriniais aliejais bei migdolų ir vynuogių kauliukų augaliniais-kosmetiniais aliejais.

Natūralus muilas Mėta su Apelsinų et. aliejumi. Pirtis.lt prizas. Apelsinų eterinis aliejus atpalaiduoja pavargusius raumenis, mažina nervinę įtampą, gelbsti, esant depresijai ir nemigai, ramina nervinio pobūdžio skausmus virškinimo sistemoje. Naudojamas anticeliulitiniuose mišiniuose. Be to, jis puikus oro gaiviklis ir grynintojas.

Muilas „Mėta“ - su natūraliais mėtų, eukaliptų eteriniais aliejais bei migdolų ir kviečių gemalų augaliniais-kosmetiniais aliejais.


Pirties valiklis

Eukalipto eterinis aliejus. Pirtis.lt prizas.Prizo steigėjas: UAB Pirtelė

 

Su eukaliptų eteriniu aliejumi. Skirtas pirties gultams, sienoms, apdailos plytelėms, grindų grotelėms, dušo patalpai, praustuvėms. Valo, dezinfekuoja.

 


Spiritinis pirties termometras

Eukalipto eterinis aliejus. Pirtis.lt prizas.Prizo steigėjas: UAB Pirtelė

Kokybiškas  medinis suomiškas pirties termometras. Spiritinis, nuo 0 iki 120 laipsnių.

 

 

 


Pirštinė ir plaušinė

Eukalipto vanta Prizo steigėjas: A grupė

Natūralios medžiagos komplektas pirties prausyklai. Medžiaginė pirštinė ir plaušinė. Tinka praustis muilu ir švelniai įtrinti odą.

 

 


Pirties kepurė

Eukalipto vanta Prizo steigėjas: Fetras

Įvairių spalvų vilnonės veltinio pirties kepurės

 

 

 


Pirties pirštinė

Eukalipto vanta Prizo steigėjas: Fetras

Vilnonė veltinio pirties pirštinė

 

 

 

 


uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“