Uždaryti

Po pirties…

Jūs esate čia: Namai » Kultūra » Publikacijos » Pirtis: Švaros ir sveikatos oazė » Po pirties…

Po pirties…

Norint galutinai pajusti pirties teikiamą naudą ir malonumus, tiesiog būtina išsitepti aliejais, išgerti arbatos puoduką, ir - į lovą!

Po pirties kūno drėkinamųjų priemonių yra labai daug. Tai gali būti ir emulsijos, kurios greitai įsigeria ir tinka normaliai bei riebiai odai. Tirštesnis pienelis odai kompensuos pirtyje prarastą drėgmę. O tiems, kurių odai reikia intensyvaus maitinimo, tiks minkšti maitinamieji kremai.

Aliejai greitai įsigeria, nepalieka ant kūno jokių lipnių žymių, o jų aromatai teikia pasitenkinimą. Eteriniai šalavijo, arbatinio medžio, eukalipto aliejai dezinfekuoja ir turi riebalus reguliuojančių savybių, todėl normalizuojamas odos riebumas. Tokie aliejai tinka veidui.

Aliejaus plaukams dažniausiai tepama prieš einant į pirtį - tai ne tik puikiai apsaugo nuo perdžiūvimo, bet ir atnaujina plaukų struktūrą.

"Štai ratas ir užsidarė - iš pirties išėjau paskutinį - septintąjį - kartą. Prieš užmigdamas tyliai, iš kūno ir dvasios gilumos sklindančiu balsu tariau: "Aš gimiau...".

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Parama Sauna Aid

2023-05-30
Vietų skaičius neribotas
Gobalios Sauna Aid programos rėmimas