Uždaryti

Ant Galvės ežero - žiemos pramogos su karštu šokoladu

Jūs esate čia: Namai » Kultūra » Publikacijos » Ant Galvės ežero - žiemos pramogos su karštu šokoladu

Ant Galvės ežero – žiemos pramogos su karštu šokoladu

Malonumai - gryname ore

Vasarą turistus viliojęs Trakų kempingas „Slėnyje" žiemą dar labiau išplėtė savo veiklą. Šis kempingas prie Galvės ežero tapo laisvalaikio centru „Slėnis", į kurį aktyvaus poilsio entuziastai skuba pasimėgauti žiemos teikiamais malonumais.
Užšalęs Galvės ežeras - natūrali čiuožykla, kurios pakrantėje nuomojamos pačiūžos. Jų nuomos kaina dviem valandoms - 5 litai.
Čiuožinėti ant Galvės ežero ledo galima iki pat sutemų, nes nuo kranto atsklinda žibintų tvieskiama šviesa.
Šios vietos kalvotas kraštovaizdis tinkamas ir su rogėmis atvykusiems laisvalaikio centro klientams.
Pamiršusiems roges „Slėnio" kavinių darbuotojai ne kartą pasiūlė nuo kalvų leistis virtuvėje jau nenaudojamais metaliniais dubenimis.
Ši valandai 1 litą kainuojanti paslauga staiga išpopuliarėjo.

Pirtyje kvepėjo medumi

Praėjusį savaitgalį šiame laisvalaikio centre daugiausia lankytojų spietėsi garinėje pirtyje.
Čia juos viliojo ne tik karštas garas, bet ir druskos bei medaus procedūros kūnui, pėrimas įvairiomis vantomis.
„Druska ir medus geriau negu šepečiai nušveičia odą. Ji tampa minkšta ir „vilganti lyg aksomas", - paaiškino šios grožio procedūros ėmęsis pirtininkas Ramūnas Juškevičius.
Šiais pirtininko žodžiais iš karto patikėjo moterys, kurių pirtyje buvo dauguma.
Šiek tiek pasikaitinusios dailiosios lyties atstovės leidosi, kad pirtininkas jų kūnus išteptų druskos ir medaus mišiniu.
Pirtininkas pabrėžė, kad druska ir medus ne tik nušveičia, bet ir maitina odą.
Ji iš šio mišinio. Ant kūno verta palaikyti maždaug penkiolika minučių, prisigeria žmogaus organizmui naudingo jodo ir medaus komponentų.

Vantos nugena ligas

Po šios procedūros R.Juškevičius.į pirtį įžengė su glėbiu vantų: ąžuolo, beržo, eukalipto, dilgėlių ir kadagio. Pirtininkas pasakojo apie vantų gydomąsias savybes ir siūlė pasirinkti kokią tik nori.
„Eukalipto vantos - sveika sergantiems kvėpavimo takų ligomis. Jomis lankytojus ir mušu, ir duodu pirtyje po gaiva pasidėti, kad jie įkvėptų nuo vantos sklindančio aromato.
Kadagio vantos švelnina odą, gerina jos kraujotaką.
Beržo bei ąžuolo vantos - nuo daugelio ligų, tačiau geriausiai jos atgaivina odą, išvalo poras. Dilgėlių vantos -geriausia reumato ir radikulito profilaktika", - dėstė R.Juškevičius.
Patyrusio pirtininko paslaugos šioje pirtyje teikiamos tiktai sekmadieniais. Tris valandas trunkantis seansas lankytojui kainuoja 32 litus.

Atsigaivinti - į eketę

„Pirtyje išgaruoja pyktis, dvasioje įsivyrauja ramybė.
Sekmadieniais į bažnyčią neinu, todėl ir renkuosi pirtį", - pašmaikštavo Trakų rajono verslininkas Tomas Umbrasas.
Jo žmona Daiva patikino, kad išvanota keliomis vantomis jaučiasi lyg ant sparnų.
„Savaitgalis pirtyje - ne beprasmis. Nesigailiu, kad nelikau namuose ir nemurksojau prie televizoriaus ekrano", - žvaliai kalbėjo D.Umbrasienė.
Umbrasų šeima šįkart nesiryžo iš pirties bėgti į Galvės ežere iškirstą eketę.
„Ji - tolokai. Nepatogu prie jos patekti. Tai - laisvalaikio centro, kuris nesuteikia šito malonumo, trūkumas", - sakė T.Umbrasas.
Į šią eketę iš visų tąkart besikaitinusiųjų pirtyje įlindo nei atstumo, nei ledinio vandens nepabūgęs pirtininkas R.Juškevičius.
Jis pirties be maudynių šaltame vandenyje nebeįsivaizduoja, nes tuo mėgautis jį vaikystėje įpratino tėvas.

Nakvynė - lovoje su baldakimu

Laisvalaikio centras „Slėnis" poilsiautojams siūlo ne tik žiemos pramogas, bet ir nakvynę. „Pro senovinių medinių namų langus atsiveria gražus peizažas - Galvės ežeras, beržynas ir apsnigti kalneliai.
Kambariuose, įrengtuose dvaro stiliumi, galima poniškai išsimiegoti. Čia stovi lovos su baldakimais", - pasakojo „Slėnio" verslo plėtros direktorė Jolanta Zabarauskienė. Šie dvaro stiliaus dviejų kambarių apartamentai parai kainuoja 200 litų. Kotedžo per du aukštus nuomos kaina „Slėnyje" parai - 250 litų. Vienvietį kambarį parai čia galima išsinuomoti už 120 litų.

Siūlo gurmaniškų patiekalų

Iš „Slėnio" poilsiautojai niekada negrįžta išalkę.
Laisvalaikio centre veikiančių dviejų kavinių darbuotojai pasistengė įtikti net ir išrankiausiems svečiams. Naujajame žiemos valgiaraštyje įrašyti jautienos kepsnys su spanguolių apvalkalu, kepta lašišos ir sterko pynė, vištienos kepsnys su aguonomis, jūros lydeka, įdaryta špinatais.
Smaližiams čia siūloma karšto šokolado, kurio galima užsisakyti ir tiesiai į čiuožyklą ant Galvės.
 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“