Uždaryti
Pirtis Vėjas

Pirtis Vėjas

Domeikavos sen Varluvos km.
tel.: 865070901
Elektroninis paštas
http://vejas.pirtis.lt

Trumpai apie


Pirtis VĖJAS tik 4 km.nuo Kauno, Vandžiogalos kryptimi.Tai visiškai nauja rastinė, malkomis kūrenama rusiška pirtis.Ramioje vietoje prie miško.Šalia pirties yra kubilas po atviru dangumi, į kurį patenkama tiesiog nuo lauko terasos.

Nakvynė


Nakvynė įruošta antrame pirties aukšte, kur galima suguldyti apie 15-20 svečių.Patalynė pagal susitarimą.Tualetas įrengtas pirmame aukšte, taip pat du dušai su šiltu ir šaltu vandeniu, yra plaukų džiovintuvas.

Poilsio zona


Priepirčio salėje yra stalai su suolais ,kur galima susodinti apie 20-25 svečius.Iš priepirčio patenkama į atvirą,erdvią lauko terasą. Vieta rami, netoli miškas,niekas netrukdys Jums ilsėtis.Priepirtyje įrengta mini virtuvė, yra indai stalo serviravimui, virdulys,mikrobangė krosnelė.Lauke įrengta didelė kepsninė, kur galima ne tik kepti kepsnius, bet ir virti plovą.Iešmai duodami.

Maitinimas


Galima ruošti maistą patiems arba galimas maitinimo paslaugos užsakymas.

Kaina


Sutartinė

Architektūra


Garinės išvaizda


Krosnis


Pirties garas


Galimybė nusiprausti


Dušai

Vandens telkinys


Persirengimas


Tualetas


Yra

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti


Važiuoti iš Kauno  Vandžiogalos kryptimi iki Domeikavos bažinyčios, lygiai 4 km, sukti į kairę už dekoratyvinių augalų sodybos.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.