Uždaryti
Vasario Conference&Spa

Vasario Conference&Spa

Vasario 16-osios , 8, Kaunas
tel.: 863947223
Elektroninis paštas
https://www.facebook.com/vasarioconferencespa/

Trumpai apie

 Vasario Conference & SPA įsikūrusi pačioje miesto širdyje, prie Laisvės alėjos, Vasario 16-osios gatvėje.  Čia kviečiame mėgautis Suomiškos saunos, kuri yra energijos, žvalumo ir puikios savijautos šaltinis,  malonumais bei sūkurinės vonios galia. Tiesiog puiki vieta jūsų šventei paminėti ar pasisėdėti su draugais ar bendradarbiais jaukioje aplinkoje. Vasario Conference & SPA yra tikra malonumų oazė! Tačiau čia rasite ne tik vietą gerai praleisti laikui, o ir rimtiems dalykiniams susitikimams. Vasario Conference & SPA taip pat siūlo vietą konferencijoms, mokymams, bei pristatymams. Čia rasite visą reikalingą įrangą: projektorių, vaizdo bei garso aparatūrą, kompiuterį, rašomąją lentą ir iki 30 sėdimųjų vietų. 

Poilsio zona

Poilsio zonos yra dvi - šlapia ir sausa. Šlapioje įrengta didelė burbulinė vonia. Sausa pritaikyta konferencijoms, seminarams. Yra projektorius, ekranas, perstumiami stalai, nemažai kėdžių.

Kaina

  • I-IV - 50 €/val.
  • V-VI - 55€/val.
  • VII - 50 55€/val. 

 Nuolaidos:

  • Iš anksto rezervuojant laiką taikome nuolaidą
  • imant 5 val. + 1 val dovanų. 

Architektūra

Racionalus ir skoningas „retro rūsio“ interjeras, kuriame gerai dera raudonos senovinės plytos, tinkuotos nišos, kaltos geležies kabliukai.

Išplanavimas

Pirtis suplanuota 2 zonų - „konferencijos“ ir „pirties“. Yra mini virtuvėlė. Toks planavimas patogus, bet jeigu į pirtį eina daugiau žmonių, tai jiems tenka naudotis konferencijos zona kaip poilsio vieta.

Garinės išvaizda

Garinė primena šeimos pirtį. Į ją geriasia eiti su nedidele grupele draugų, kol kiti galbūt lepinasi burbulinėje vonioje.

Patogumas kaitintis

Ant viršutinio plauto telpa apie 6 žmonės ir gali kaitintis patogiai. Gulint telpa 2 asmenys ant viršutinių plautų. SĖdint ir viršuje ir apačioje telpa apie 8-9 žmonės.

Krosnis

Elektrinė, vidutinio galingumo. Neužima daug vietos, apsaugota medine atitvara. Klientų patogumui - kibiriukas su pirties samčiu vandeniui užpilti. Persirengimo kambaryje yra valdymo pultas, leidžiantis nustatyti norimą kaitrumo lygį.

Pirties garas

Iš pradžių pirtis gali būti per karšta, tačiau po 2-3 užėjimų ir ypač nustačius žemesnį kaitros lygį - tampa panaši į normalią lietuvišką „su garu“.

Ventiliacija veikia.

Galimybė nusiprausti

Du dušai. Vienas „privatu“ - už matinio stiklo, skirtas naudotis nusirengus, kitas - „greitas“ skirtas greitam atsigaivinimui po pirties. Greitas yra lietaus tipo.

Baseinas

Sūkurinė vonia - džakuzi.

Persirengimas

Pirties komplekse yra 2 atskiri persirengimo kambariai su veidrodžiais, fenais, patogiais suolais ir krėslais.

Tualetas

Du tualetai.

Vanojimo sąlygos


Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Privažiavimas geras. Gatvėje prieš pirtį - mokama bendra miesto automobilių parkavimo zona. Įėjimas į pirtį laiptais į rūsį iš gatvės. Išorinės reklamos, siekiant privatumo nėra.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.