Uždaryti
Vasario Conference&Spa

Vasario Conference&Spa

Vasario 16-osios , 8, Kaunas
tel.: 863947223
Elektroninis paštas
https://www.facebook.com/vasarioconferencespa/

Trumpai apie

Nauja konferencijų salė ir pirtis pačiame miesto centre! Čia rasite viską, ko reikia geram laiko praleidimui! Sūkurinės vonios burbuliukai padės atsipalaiduoti, o pirties galia apsivalyti sielą ir mintis. Pas mus rasi pirtį, sūkurinę vonią, garso bei vaizdo aparatūrą,  internetą, stalą prie kurio telpa iki 30 žmonių, smiginio žaidimą, du persirengimo kambarius, mini virtuvėlę, du WC, dušinę, feną bei virdulį.

Poilsio zona

Poilsio zonos yra dvi - šlapia ir sausa. Šlapioje įrengta didelė burbulinė vonia. Sausa pritaikyta konferencijoms, seminarams. Yra projektorius, ekranas, perstumiami stalai, nemažai kėdžių.

Kaina

  • I-IV - 50 €/val.
  • V-VI - 55€/val.
  • VII - 50 55€/val. 

 Nuolaidos:

  • Iš anksto rezervuojant laiką taikome nuolaidą
  • imant 5 val. + 1 val dovanų. 

Išvaizda

Racionalus ir skoningas „retro rūsio“ interjeras, kuriame gerai dera raudonos senovinės plytos, tinkuotos nišos, kaltos geležies kabliukai.

Planavimas

Pirtis suplanuota 2 zonų - „konferencijos“ ir „pirties“. Yra mini virtuvėlė. Toks planavimas patogus, bet jeigu į pirtį eina daugiau žmonių, tai jiems tenka naudotis konferencijos zona kaip poilsio vieta.

Garinė

Garinė primena šeimos pirtį. Į ją geriasia eiti su nedidele grupele draugų, kol kiti galbūt lepinasi burbulinėje vonioje.

Patogumas kaitintis

Ant viršutinio plauto telpa apie 6 žmonės ir gali kaitintis patogiai. Gulint telpa 2 asmenys ant viršutinių plautų. SĖdint ir viršuje ir apačioje telpa apie 8-9 žmonės.

Krosnis

Elektrinė, vidutinio galingumo. Neužima daug vietos, apsaugota medine atitvara. Klientų patogumui - kibiriukas su pirties samčiu vandeniui užpilti. Persirengimo kambaryje yra valdymo pultas, leidžiantis nustatyti norimą kaitrumo lygį.

Pirties garas

Iš pradžių pirtis gali būti per karšta, tačiau po 2-3 užėjimų ir ypač nustačius žemesnį kaitros lygį - tampa panaši į normalią lietuvišką „su garu“.

Ventiliacija veikia.

Galimybė nusiprausti

Du dušai. Vienas „privatu“ - už matinio stiklo, skirtas naudotis nusirengus, kitas - „greitas“ skirtas greitam atsigaivinimui po pirties. Greitas yra lietaus tipo.

Baseinas

Sūkurinė vonia - džakuzi.

Persirengimas

Pirties komplekse yra 2 atskiri persirengimo kambariai su veidrodžiais, fenais, patogiais suolais ir krėslais.

Tualetas

Du tualetai.

Patogumas vanoti

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Privažiavimas geras. Gatvėje prieš pirtį - mokama bendra miesto automobilių parkavimo zona. Įėjimas į pirtį laiptais į rūsį iš gatvės. Išorinės reklamos, siekiant privatumo nėra.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.