Uždaryti
Sporto baras

Sporto baras

Raitininkų g.4,
tel.: +37066373878
Elektroninis paštas
http://www.starslegends.lt

Trumpai apie

Sporto baras "Stars and Legends", įsikūręs pačiame Vilniaus centre siūlo suomišką pirtį su sūkurine vonia 8-10 asmenų. Prie pirties įrengti persirengimo bei poilsio kambariai. Pageidaujantys atšvęsti gimtadienius ar rengti kolegoms vakarėlius taip pat gali pasinaudoti šalia esančia pobūvių sale, talpinančia iki 35 asmenų. Yra aikštelė automobiliams.

Nakvynė


Poilsio zona

Pokylių salėje galime paruošti vaišes tiek banketui (iki 24 asmenų) tiek ir furšetui (iki 35 asmenų). Svečius aptarnauja sporto baro padavėjai. Banketinėje salėje įrengta vaizdo, šviesos ir garso įranga, yra galimybė dainuoti karaoke, yra šokių aikštelė.

Kaina

Pirtis be pobūvių salės (iki 8 asmenų) - 40 € / 2 valandos. Kiekviena papildoma valanda 17 €. Po 24:00 val. kiekviena valanda 27 €.Pirtis su pobūvių sale (iki 35 asmenų) - 75 € / 2 valandos. Kiekviena papildoma valanda 30 €. Po 24:00 val. kiekviena valanda 40 €.

Garinės išvaizda


Krosnis


Tualetas

Yra

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Raitininkų g.4, Vilnius (buvęs "Šarūno" viešbutis). Tel. pasiteiravimui / užsakymams 866373878

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.