Uždaryti
 

Garo kreivė

Pirties mikroklimato matavimasPirties mikroklimatą nusako sauso oro temperatūra ir rasos taško temperatūra.

Dūmų pirtis

Dūmų pirtis

Šviesos 8, Zujūnų km.
tel.: 860039777
Elektroninis paštas
https://www.facebook.com/RoloPirtis/

Trumpai apie

NUOMOJAMA TIK SU PIRTININKU. Užsakoma iš anksto , mažiausiai prieš kelias dienas.

Profesionali pirtis, pilnai tinkanti vanojimui ir pirties SPA procedūroms. KROSNIS:  galinga, švelnaus garo periodinio kūrenimo (autorius Rimas Kavaliauskas). Garinė pritaikyta grupinėms ir individualioms procedūrom. Pertvarkyti gultai, su galimybe išplėsti - telpa atsigulti 6 - 7 žmonės. Dvi vanojimo vietos. Šaltas, karštas vanduo garinėje.  Daugiafunkcinis purkštuvas gultams nuplauti. 
Persirengimo patalpa ir WC. Sausa patalpa, pasisėdėjimui tarp procedūrų - galimybė komplektuoti, pagal pageidavimą su gultais arba su stalu. Dušas su keliais variantais vandens purkštuvų. Šalto vandens talpa lauke - galima pilnai panerti įsikaitinus.

Poilsio zona

Yra

Architektūra


Išplanavimas


Garinės išvaizda

Puikiai pritaikyta individualiam vanojimui. Galima iškart vanoti du žmones. Grupinėse procedūrose gali sugulti iki šešių žmonių

Patogumas kaitintis

Patogu atlikti visas įmanomas procedūras

Krosnis

Periodinio veikimo. Ugnis pr akmenis. Galimas veikimas kaip dūminės. Kūrenimo laikas 4-6 valandos

Pirties garas

Puikus minkštas garas. Pilnai reguliuojamas. Patogus valdymas pirtininkui. Intensyvus vanojimas iki šešių žmonių.

Galimybė nusiprausti

Dūšas,šalto  vandens talpa lauke.

Persirengimas

YRA. patogūs krepšiai susidėti smulkiems daiktams. 

Tualetas

Yra. Šiltas šaltas vanduo.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti


Mikroklimato grafikas 2017-04-23

  Trečiojo užėjimo garas. Rolando pirtis.

Tvid = 68.4 ℃ Dvid = 47.6 % Šis matavimas atitinka situaciją 3 užėjimo metu, prieš pat jo pabaigą, kai pirties temperatūra stabilizavosi, o garo intensyvumas buvo didžiausias (trečias garo pylimas ant akmenų užėjime). Tai paskutinis garo maksimumas prieš išeinant iš garinės pailsėti. Ši sutuacija gana tiksliai atitinka tai, ko galima tikėtis iš pirties.

  Intensyvus garas

Tvid = 62.6 ℃ Dvid = 67 % 5 užėjmo metu buvo suformuotas intensyvus garas, būdingas Rolando pirčiai. Matome, kad rasos taškas pasiekia net 59°C. Tai yra labai intensyvus režimas, vertinamas intensyvaus vanojimo entuziastų. Įdomu, kad karštis pasiekiamas tik garo pagalba, nes temperatūra šio „intensyvo“ metu yra tik 63°C. Užtat santykinė drėgmė - iki 80%. Vidutines tokio garo vertes matote grafike.

  Tarpas tarp užėjimų

Tvid = 46.3 ℃ Dvid = 30 % Įdomu įvertinti ir „nulinį lygį“ - mikroklimatą tarp užėjimų. Kai krosnis uždaryta, o durys yra varstomos. Šią situaciją matome nuo 1:40 nuo matavimo pradžios - tarp 5-o ir 6-o užėjimų. Vidutinė temperatūra 46°C, santykinė drėgmė 30%. „Pirties garo pase“ ši matavimų grupė yra gerokai po homotermine kreive ir tai reiškia, kad tokia pirtis šildo tik sausą žmogų, įėjusį tiesiai iš poilsio kambario. Įšilęs ir prakaituotas žmogus šilumos nejaus. Užtat 30% santykinė drėgmė sudaro geras sąlygas pirčiai išdžiūti.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.