Uždaryti
Radailių pirtis

Radailių pirtis

Sodų g. 25, Radailiai
tel.: 8 699 11426
Elektroninis paštas
http://www.radailiu.pirtis.lt

Trumpai apie

Erdvi pirtis netoli Klaipėdos. Gamta, miškelis, tvenkinys, geras privažiavimas, privatumas. Viskas ko reikia pirties vakarui organizuoti.

Poilsio zona

Erdvi terasa prie pirties įėjimo, o taip pat poilsio kambarys viduje su židiniu.

Kaina

Planavimas

Visos patalpos išdėstytos kompaktiškai ir patogiai - pirmame aukšte. Garinės kūrenimas iš poilsio salytės - pakura šalia židinio. Persirengimo zona - prieš įėjimą į garinę, dušas iškart už garinės. Poilsio kambario langai į tvenkinį.

Garinė

Garinė didesnė nei vidutinė ir joje ne tik telpa apie 10 žmonių (sėdint dviem aukštais), bet ir yra pakankamai vietos apsisukti.

Patogumas kaitintis

2 žmonės gali patogiai gulėti ant L formos viršutinio  plauto. Ant apatinio patogu sėdėti tiems, kam viršuje par karšta.

Krosnis

Metalinė, savo darbo, ankmenys suomiški lavos. Krosnis pastatyta saugiai kampe, atitverta. Naudotis saugu. Kadangi garinė didelė - per karšta nebūna.

Pirties garas

Pirties garą užtirina gerai pakūrenta nuolatinio veikimo pirties krosnis. Pradžioje - sausas, o į pabaigą - drėgnesnis ir minkštesnis.

Galimybė nusiprausti

Praustis čia galima duše, kuris įrengtas tvarkingai (plytelės, užuolaida) ir pačioje pirtyje, kai procedūrų pabaigoje pirtis jau pravėsta ir galima puikiai prastis kaimišku stiliumi iš dubens. Kiekvienas gali pasirinkti savo mėgiamą būdą.

Vandens telkinys

Iškart šalia pirties - dailus tvenkinys, tiltelis. Žiemą būtinas atributas - eketė.

Persirengimas

Perirengti patogu specialiai atitvertoje drabužinėje iškart šalia garinės. Privatumas išlaikytas.

Tualetas

Viduje, šalia pirties už durų. Klozetas, tvarkingas.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

7 km nuo Kretingalės. Nuo Klaipėdos apie 20 min. važiavimo. Sodų gatvė - pažymėta kaip akligatvis, o pirtis nuo įvažiavimo į gatvę yra už 400 metrų - sukti dešinėn į miškelį.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.