Uždaryti
Prie židinio

Prie židinio

Kalvarijų g. 172a, Vilnius
tel.: 8 656 34128
http://priezidinio.pirtis.lt

Trumpai apie

Pirtis yra labai patogioje, tačiau netikėtoje vietoje – kavinės Prie židinio kieme. Atvykę praustis ieškokite medžiu aptaisytų durų į pusrūsį.
Pirties kompleksas susideda iš priepirčio, dušų kabinų, priepirčio salės su baseinu, garinės ir koridoriaus, jungiančio visas funkcines zonas. Priepirtyje yra stalas, suolai, televizorius, indai. Prie baseino yra įrengtas netgi specialus stalas masažui. Viso komplekso interjerui panaudota tik natūrali šviesios liepos mediena, garinės medienai nenaudotos jokios cheminės priemonės.
Garinė yra originalios konstrukcijos – plautai įrengti ant aukštos platformos, iki kurios tenka palypėti laipteliais. Krosnis – nuolatino veikimo, kūrenama iš atskiros kamarėlės, todėl malkos nesipainioja po kojomis...
Pirtis labai tinka pažįstamai kompanijai atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos – yra beveik miesto centre, šalia troleibusų stotelės.

Dirba ištisus metus.Poilsio zona

Pirtis nėra skirta pokyliams, o tik sveikam laiko praleidimui. Joje yra net 2 patalpos, tinkamos pasisėdėjimui:

1. Didelis priekinis kambarys su stalu, TV, suolais, iš kurio patenkama į šiltas pirties patalpas.
2. Baseino salė, kur patogu prisėsti pailsėti po išsipėrimo vantomis

Kaina

Pirmoji valanda – 45€
Visos sekančios valandos – po 10€

Garinė

Garinė yra labai erdvi, joje, turint noro, galima sutalpinti ir visus dalyvius, gulimų vietų yra 3 ant viršutinio plauto ir 1 ant apatinio. Pati garinė yra gerai pritaikyta pirties procedūroms, joje yra pakankama ventiliacija, o ir pati garinė yra išskirtinai didelio tūrio, todėl oro trūkumas čia tikrai negręsia.
Garinė yra aukšta ir ant plautų lipama laiptais.

Patogumas kaitintis

Į pirtį labai lengva pakviesti pirtininką procedūroms užsakyti. Skambinkite 8 655 47770.

Krosnis

Krosnis - neįprastai didelė, žmogaus aukščio, apdėta dideliais akmenimis.

Pirties garas

Pradžioje būna karšta ir sausa - apie 80-90°C. Paskui, po kelių vanojimusi temperatūra šiek tiek sumažėja, padidėa drėgmė. Akmenų karščio paprastai užtenka ir reikliems klientams.

Galimybė nusiprausti

2 patogūs dušai koridoriuje.

Baseinas

Pirties salėje yra nedidelis šalto vandens baseinas, puikiai atitinkantis savo paskirtį – gaivinti garinėje išsikaitinusius mauduolius.
Pirtyje yra įdomus srautinis dušas. Naudojantis juo imituojamas apsipylimo iš kibiro efektas. Vanduo srūva tiesiai ant jūsų iš atviro vamzdžio.

Persirengimas

Pirtis gerai saugo jūsų privatumą, nes nėra matoma nuo gatvės. Durys šarvuotos su užraktu iš vidaus. Pirtyje saugu rengtis moterims, nes yra atskiras persirengimo kambarys su veidrodžiu. Taip pat yra 2 dušai.

Tualetas

Patogus WC su kriaukle.

Aušrinė 2019-01-16 08:33:17
Sveiki, ar ši pirtis dar veikia, ar nurodyti kontaktai teisingi? Nes niekas neatsiliepia nurodytu telefono numeriu 8 656 34128

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Įėjimas įš kiemo pusės.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.