Uždaryti
Prie šaltinio

Prie šaltinio

Lapių k., Klaipėdos raj.
tel.: 8 610 32237
Elektroninis paštas
http://www.priesaltinio.lt

Trumpai apie

„Prie šaltinio“ – tai vieno jauno darbštaus šeimininko Gintauto Rusteikos rankomis pastatyta ir išpuošta sodyba. 
Sodyba dar neseniai įsikūrusi, todėl viskas atrodo naujai ir  tvarkingai. Interjeras ir atmosfera pasižymi išskirtiniu šiltumu ir praktiškumu, nes sodybos šeimininkas - jaunas nagingas vyras beveik viską padarė pats. Pasak jo, šioje vietoje pirtį buvo pastatęs dar jo senelis, taigi, anūkas tęsia gabingą šeimos tradiciją.

Nakvynė

Nakvynė organizuojama tradiciškai, antrame aukšte. Čia nėra „liuks“ kambarių, tvyro demokratiška atmosfera, kuri jaunai kompanijai yra visad mielesnė, nes visi miega bendruose kambariuose po vieną ir po du.
Sodybos naujiena – kaimiška klėtelė, kurioje atilsį po triukšmingo pokylio ras jaunavedžiai ar šiaip ramybės pasiilgę lankytojai.

Poilsio zona


Kaina


Architektūra

Pagrindiniame pastate yra graži salė, tinkama susėsti maždaug 18 žm. Ją šildo ir jaukumo suteikia atviras židinys. Svečiai gali pasijusti kaip namie, nes jie gali naudotis jaukia maža virtuve, kurioje yra šaldytuvas, mikrobangė, moderni viryklė ir net radijas.

Išplanavimas


Garinės išvaizda

Pirtis palieka labai gerą įspūdį. Tvarkinga, gerai suplanuota.
Garinė. Retai pasitaikančio išplanavimo, su lygiagrečiais plautais abejose pusėse. Kiekvienoje pusėje be vargo kaitintis gali po 4 žmones. Tokiu būdu, būdama maža, ji yra labai talpi.
Kubilas. Lauke po eglėmis jaukiai paslėptas įspūdingo dydžio, 4 m skersmens kubilas, kuriame vienu metu gali kaitintis iki 16 žmonių kompanija. Tad, galima sakyti, kad svečiams pirtinių pramogų ir malonumų neturėtų pritrūkti.

Patogumas kaitintis


Krosnis

Kurenama malkomis, ji pastatyta rūsyje, o garinėje kyšo įkaitę akmenys. Todėl ji neužima vietos, garinė atrodo dailiau, labai patogu ant akmenų pilti vandenį, sumažėja rizika netyčia prisiliesti prie įkaitusio paviršiaus. Tai originalus ir sektinas pavyzdys.

Pirties garas


Galimybė nusiprausti

Dušas labai erdvus - beveik 4 kv.m. Galvutė įtaisyta palubėje, o vandens reguliatorius - sienoje. Jei tik nori, čia gali be vargo praustis ir du asmenys.

Vandens telkinys


Baseinas

Pratekančio šaltinio baseinas

Persirengimas


Tualetas

Tualetas viduje

Zhenia 2011-08-26 21:31:02
O kiek kainuotu parai?

AGNE 2011-04-08 18:16:30
Kokia kaina parai ?

Goda 2011-04-01 20:31:10
Pati fainiausia pirtis aplink Klaipeda!!! Nenusakomas jausmas nakti pliuskentis kubile, labai geri miegamieji (normalios dvigules ir viengules lovos, o ne parseliu migis ant grindu). Siek tiek pavojinga su vaikais, nes yra didelis skardis...

Kristina 2011-03-02 23:04:16
Noreciau paklausti ar toli si pirtis nuo Klaipedos ir ar baseinas siltas?

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Sodyba randama pasukus nuo greitkelio Kaunas-Klaipėda į dešinę ties Gargždais. Važiuojant link Kartenos už 7 km rasite Lapių kaimą, o jame - didelę medinę rodyklę į sodybą.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.