Uždaryti
Perkūnijos pirtis

Perkūnijos pirtis

Pajiesio kelias 18
tel.: 861027921
Elektroninis paštas
http://www.saunaspa.lt

Trumpai apie

"Perkūnijos pirtis" yra tik 14 km. nuo Kauno, važiuojant Prienų kryptimi. Tai visiškai nauja lietuviška rąstinė pirtis, ramioje vietoje prie miško. Šios pirties savininkė Audra (Perkūnija) - profesionalias pirties paslaugas teikianti pirtininkė, todėl įrengiant pirtį pritaikyta visa sukaupta patirtis.  Pirtis įrengta pagal senosios dvarininkų pirties modelį, kur yra trijų skirtingų temperatūrų patalpos. Vėsiausias - priepirtis, iš kurio patenkama į maloniai šiltą prausyklą, o iš čia į garinę. Tai pirtis, skirta sveikatai ir ramiam poilsiui. Čia jūs puikiai atsipalaiduosite ir suprasite, kad geriausia pirtis pasaulyje yra lietuviška. Daugiau informacijos apie mus rasite svetainėje www.saunaspa.lt

Poilsio zona


Garinės išvaizda

Kitaip nei daugumoje pirčių, didžiausias dėmesys mūsų pirtyje skirtas lietuviškai garinei. Taip taip, būtent lietuviškai. Ji labai erdvi, su plačiais ir patogiais vanojimui gultais, gera ventiliacija, jaukiu apšvietimu ir periodinio veikimo krosnimi. Tai viena iš nedaugelio Lietuvos pirčių, skirta sveikatos puoselėjimui ir ramiam poilsiui. Dėl geros ventiliacijos ir krosnies, kuri veikia principu "ugnis per akmenis", garinėje netrūksta deguonies, todėl šioje pirtyje gera būti ir mėgautis aksominiu garu net ir tiems, kurie anksčiau nemėgo pirties. Netradiciniai gultai yra viename aukštyje, patogūs gulėti, sėdėti ištiesus kojas ar vanotis vantomis. Tokiais gultais džiaugiasi ne tik pirties svečiai, bet ir pirtininkai, kurie gali ergonomiškai vanoti žmogų patogiai prie jo prieidami, nesulenkdami nugaros ir neeikvodami savo energijos dideliame karštyje. Garinėje yra karštas ir šaltas vanduo, medinis kubilas nusiprausti, patogi garinės sutvarkymo sistema. Pabuvę šioje garinėje žmonės visiškai pakeičia savo nuomonę apie lietuvišką pirtį, nes čia norisi sugrįžti vėl.

Patogumas kaitintis

Perkūnijos pirtyje atliekamos įvairios pirties - spa programos grupėms iki 10 asmenų bei individualūs pirties ritualai. Čia dirba tik kvalifikuoti pirties bei masažo meistrai. Jei norite patirti kažką tikrai nepaprasto, kviečiame apsilankyti mūsų pirtyje. Daugiau informacijos apie pirties procedūras ir kitas paslaugas rasite mūsų svetainėje www.saunaspa.lt.

Krosnis

Sakoma, kad krosnis - tai pirties širdis. Nuo jos priklauso visas pirties mikroklimatas. Mes didžiuojamės savo pačių rankomis pagaminta periodinio veikimo krosnimi, kuri duoda aksominį garą, karštą vandenį ir dar sušildo grindis. Akmenys krosnyje yra uždari ir neperkaitina patalpos, o vanduo ant akmenų pilamas atidarius krosnies dureles,tokiu būdu reguliuojant temperatūrą garinėje. Todėl garas Perkūnijos pirtyje minkštas ir lengvas, o kaitintis šioje garinėje tikras malonumas. 

Pirties garas


Galimybė nusiprausti

Prausykla mūsų pirtyje yra pereinamoji patalpa iš garinės į poilsio zoną, todėl visa drėgmė iš garinės patenka ne į priepirtį, o į prausyklą ir čia išvėdinama. Prausykloje yra dušas, kur galima nusiprausti po pirties procedūrų ar pailsėti, atsisėdus ant suolelio. Prausykloje įrengtas dar vienas gultas, kur atliekamos "šlapiosios" pirties procedūros: įvairūs šveitimai, įvyniojimai, muilo putų ir vantų masažas ir kt. Šaltuoju metų laiku čia galima pasilepinti šilta kojų vonele pėdoms.

Vandens telkinys

Šalia pirties yra vandens telkinys, kuriame galima maudytis ir atsigaivinti po pėrimo vantomis. Aplink tvenkinį galima pasivaikščioti, pailsėti ant medinių suolelių. Prie tvenkinio įrengta laužavietė, kur galima mėgautis laužo liepsna, išsikeptį šašliką ar paragauti firminio šeimininko Roberto troškinio.

Tualetas

Antrajame aukšte, šalia persirengimo patalpos yra tualetas su kriaukle, šaltas ir karštas vanduo. 

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.