Uždaryti
Pasartėlė

Pasartėlė

Hipodromo g. 4, Didžiadvaris, Dusetų sen., Zarasų r.
tel.: 8 652 33232, 8 611 43889
Elektroninis paštas
http://www.pasartele.ten.lt

Trumpai apie

Sodyba įkurta pietvakariniame Sartų ežero krante, Sartų žirgyno kaimynystėje, šalia Dusetų hipodromo, kuriame kasmet, pirmą vasario mėnesio šeštadienį vyksta respublikinės žirgų lenktynės. Poilsiautojų patogumui skirti trys penkiaviečiai namukai su terasomis. Visuose yra tualetas, dušas, televizorius, įrengtos virtuvėlės. Sodyboje yra krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Veikia tradicinė pirtis ir pirtis-kubilas, ypatingai turistų pamėgta šaltuoju metų periodu. Prie pirties yra pobūvių salytė 15-20 žmonių. Poilsiautojai gali naudotis valtimis ir vandens dviračiu. Nuo kranto į ežerą nutiesti du tiltai. Pas mus galite išsinuomoti baidares. Jums pasiūlysime įdomius vandens maršrutus Sartų ežeru, Šventosios ir Kriaunos upėmis. Mėgstantieji žirgus turės puikią galimybę pajodinėti žirgyno hipodromo trasoje ar Dusetų apylinkėse. Norintiesiems pakeliauti po apylinkes pasiūlysime dviračius ir įdomius maršrutus. Sartų ežeras - puiki vieta žvejams. Čia gausu įvairių rūšių žuvų. Sugaunami ešeriai, kuojos, lydekos, karšiai, net šamai ir unguriai. Nuo sodybos iki Dusetų miestelio vos keli kilometrai. Laukiame Jūsų ir vasarą, ir žiemą! Vasarą Jūsų laukia nuostabi gamta, o žiemą karštos pirtys: tradicinė pirtis ir pirtis-kubilas! Sodyba įkurta: 2000 m.; poilsio zonos teritorija: 1 ha; šeimininkai kalba rusų, anglų, vokiečių, lenkų kalbomis. Svečiai priimami visus metus.
  
  
  
 
Atvykimo nurodymai: Nuo Utenos: važiuoti Zarasų kryptimi apie 15 km iki Daugailių. Juose už benzino kolonėlės sukti į kairę link Dusetų. Pravažiavus Antalieptę, sekanti gyvenvietė - Padustėlis. Pirmoje keturšalėje sankryžoje pasukus į kairę įvažiuosite į Dusetas. Toliau važiuoti iki T formos sankryžos miestelio centre. Joje vėl i kairę. Pravažiuosite bažnyčią, išvažiuosite iš Dusetų, pervažiuosite tiltą per Šventosios upę ir tuoj pat už jo sukti į dešinę Jūžintų ir Kavolių kryptimi. Prasidės Užtiltės gyvenvietė. Pravažiuokite ją. Maždaug už pusės km nuo gyvenvietės pabaigos, šalia medinio "Pasartėlės" ženklo sukite į dešinę. Kiek dešiniau ant ežero kranto pamatysite namelius. Lauksime Jūsų!!!                                                                                                                                              Atstumai: Iki Vilniaus 140 km; Iki Kauno 180 km; Iki Klaipėdos 360 km; Iki Šiaulių 200 km; Iki Panevėžio 150 km. Arčiausiai esantis miestas - 30 km (Utena); Iki autobusų stoties / stotelės 4 km; Iki oro uosto 140 km; Iki maitinimo įstaigos 3 km.

Nakvynė

Nakvynės vietų skaičius - 16. Paslaugos: Vidaus židinys; Lauko židinys; Tualetas viduje; Tualetas lauke;  Dušas ; Projektorius Ekranas; TV ; Vaikų žaidimo aikštelė; Virtuvė skirta poilsiautojams; Virtuvės inventorius; Laužavietė; Malkos; Šašlykinė, Iešmai; Terasa; Vieta automobiliams statyti; Patalynė; Rankšluosčiai.  Pramogos: Dažasvydis; Valtys; Vandens dviračiai; Baidarės; Burlentės; Jachta; Žvejyba; Krepšinio aikštelė; Tinklinio aikštelė; Sporto inventorius; Jodinėjimas žirgais; Dviračiai; Pirtis; Kubilas. Žiemą: Pačiūžos; Rogės.

Poilsio zona

Salė šventėms (30 vietų ).

Maitinimas

Sodyboje gaminamas maistas. Atskiros virtuvės nameliuose.

Kaina

Sodybos nuomos kaina - 600 -1500 Lt.  Namelio kaina - 100-150 Lt.                                                                                                                                                                               Užsakymo sąlygos: Avansinis apmokėjimas. Avanso dydis -30 %.

Architektūra

.

Garinės išvaizda

.

Patogumas kaitintis

.

Krosnis

.

Pirties garas

.

Galimybė nusiprausti

.

Vandens telkinys

.

Persirengimas

.

Tualetas

.

Evelina 2011-03-30 14:05:11
Sveiki,
Noreciau paklausti, ar turite pasiulyti kokia maza sodybele 8 zmonems Liepos 2-3 dienomis?

Dekoju is anksto!

Marius 2009-06-28 23:38:54
Pasartele yra geriausia vieta kokioje man yra teke ilsetis, del to jau trecius metus is eiles tradiciskai Jonines prisimename butent sioje sodyboje. Didziulis dekui seimininkams uz labai graziai tvarkoma ir priziurima sodyba

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.