Uždaryti
Medlijas

Medlijas

Skudžių g. 28
tel.: +370 687 91 839
Elektroninis paštas
http://medlijas.lt

Trumpai apie

Visa Medlijas istorija prasidėjo nuo pirties namelio saloje. Vienu metu pirtintis gali apie 9-10 žmonių. Pirties plotas 20 kv.m. Ją supa tvenkinys, kuriame pirties metu maudomasi visus metus. 

Apeiginė pirtis – išskirtinė paslauga ir galimybė, dėl jos reiktų susitarti asmeniškai, iš anksto. (paslauga kainuoja papildomai.)

Poilsio zona

Jauki priešpirčio terasa.
Visus besipirtinančius vaišiname arbata iš sode užaugintų žolelių.

Alka
Erdvė seminarams, paskaitoms, Baltų šventėms (jungtuvėms, vardynoms, prausynoms), jogos, pilates, kuksando ir kitiems užsiėmimams. Susėsti telpa 50-60 žmonių, yra projektorius, karštas vanduo arbatai ar kavai. 
Techniškai tai 114 kv.m. molinis pastatas su aukštu nendriniu stogu. Bičiulių rankomis per kelis metus pastatyta išskirtinė erdvė, kurią su pagarba pavadinome Alka (Baltų religinė šventovė). Alkoje vyrauja senojo Baltų tikėjimo fragmentai, ją laiko 12 ąžuolinių Baltų mitologijos dievus simboliuojančių kolonų, o lauke, prie įėjimo įrengtas aukuras. Ypatingą atmostefą sukuria ir aplinkuj esanti gamta – upelis, miškas, tvenkiniai ir naudingų augalų parkas. 

Apie įmonę

Marius Krikščiūnas – projekto Medlijas steigėjas. Bitininkas, pirtininkas, porintojas, 3 dukrų tėtis. Atrodo, Marius genus susirinko iš gamtą ir keliones mylinčios šeimos – botanikos entuziasto tėčio, Algio Krikščiūno ir verslios mamos, Reginos Krikščiūnienės. Daug savų verslumo užmojų įgyvendinęs Marius gręžiasi į gamtą ir bites – didžiausią savo aistrą. Taigi, jau daugiau nei dešimtmetį užsiima bitininkyste, o maždaug prieš aštuonis persikėlė gyventį į Katkų kaimą, sodina medžius, puoselėja gamtinės žemdirbystės ūkį ir kuria naudingų, vaistinių ir maistinių augalų parką, pavadinimu MEDLIJAS.

Projekto tikslas – pristatyti visuomenei Lietuvoje augančius naudingus augalus ir jų savybes, dalintis žiniomis ir patirtimi, bei padėti įsigyti minimus augalus. Taip paskatinti žmones sodinti medžius, žolinius augalus ir laikyti bites. O svarbiausia – juos vertinti.  

Vandens telkinys

Tualetas

Įrengtas lauko tualetas.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Pirties užsakymas

Paaiškinimai.
Spalvos: uždaryta laisva rezervuota užimta.
Jei norite rezervuoti paspauskite datą.

Uždaryti

Pirties rezervacija

  • Rezervuojama datai: