Uždaryti
Lazduona

Lazduona

Kauno rajonas, Vilkijos apyl. Palazduonio km.
tel.: 8-603 85438
Elektroninis paštas
http://www.lazduona.lt

Trumpai apie

Kaimo sodyba "Lazduona" įsikūrusi Kauno rajone, Vilkijos apylinkėje, buvusio Palazduonio dvaro vietoje, prie Lazduonos upelio. Sodybos plotas sudaro apie 2 ha, taigi pakankamai daug erdvės ramiam ar aktyvesniam poilsiui. Bet kuriuo metų laiku sodybos svečiai gali leisti laiką šimtamecių medžių apsuptyje - vienkiemio aplinka užtikrins Jums visišką privatumą.
 Naujoje rąstineje, malkomis kūrenamoje pirtyje galima ne tik mėgautis pirties malonumais, bet ir erdviame priepirtyje atšvęsti įvairias šventes šeimos ar draugų rate. Pirties antrame aukšte yra du erdvūs kambariai nakvynei ir poilsiui. Šalia pirties yra kubilas, kuris prieinamas tiesiog nuo terasos. Po pirties ar kubilo norintys atsivėsinti gali įšokti i greta esantį prūdą. Taip pat šalia pirties galima išsikepti šašlyką ar kepsnį. Puiki pramoga Jusu vaikams- batutas.  Taip pat jau veikia ir biliardinė.

Nakvynė

.

Poilsio zona

.

Maitinimas

.

Kaina

Kainos sutartinės, priklausomai nuo svečių skaičiaus, nuo 700 lt. Kubilas papildomai.

Garinės išvaizda

Pirtis 12-15 žmonių, kubilas, WC, persirengimo kambarys, dušas. Antrame aukšte du erdvūs poilsio kambariai. Priepirtyje muzikinis centras, TV, mikrobangų krosnelė, yra visi indai, odiniai baldai, šildomos grindys. Didelė terasa, nuo kurios galima patekti tiesiai į kubilą.

Patogumas kaitintis

.

Krosnis

.

Pirties garas

.

Galimybė nusiprausti

.

Vandens telkinys

.

Persirengimas

.

Tualetas

.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti


uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Pirties dienoraštis