Uždaryti
Sodyba šeimai

Sodyba šeimai

Jurės g. 1, Kazlų km., Kazlų Rūdos sav.
tel.: 37060152979
Elektroninis paštas
http://kazlu.pirtis.lt

Trumpai apie

Pirties nuoma vienai šeimai su 20-40% nuolaida (standartinė kaina nurodyta apačioje). Atsižvelgiant į plintantį virusą sodyba nuomojama išskirtinai tik vienai šeimai (žmonėms gyvenantiems ar dirbantiems vienoje patalpoje). Dėl viruso ir pirties procedūrų su savo šeima. Gerai pasikaitinus ir pasivanojus, kūno vidinė temperatūra gali pakilti iki 38-39 laipsnių. Žmogui pradėjus sirgti kūnas kelia temperatūrą ne tam kad mus pagąsdintų - tai apsauginė reakcija, kurios paskirtis - kovoti su infekcija ir ją karščiu sunaikinti. Tą patį daro ir pirtis. Iš šių dienų pozicijos svarbu žinoti, kad pirtis negydo virusinių susirgmų, bet sudaro sąlygas virusui, patekusiam į organizmą žūti inkubacinio laikotarpio metu. Tai yra karšta pirtis labai padeda pačio organizmo imuninei sistemai kovoti su virusu. Tą patvirtina ir pačių pirtininkų patirtis, kuri leidžia kaitinimąsi pirtyje rekomenduoti kaip antivirusinę procedūrą, galinčią išgelbėti nuo susirgimo pavojingu epideminio viruso plitimo laikotarpiu. (Sodybos patalpos yra dezinfekuojamos ir vėdinamos. Tarp nuomininkų daromas 48 valandų tarpas. )

Jūsų paslaugomis pirties zona ir visa sodybos teritorija. Pavėsinė su židiniu, didele šašlykine su kazanu. Sodyba skirta ramiam poilsiui. Nuomojama tik vienai žmonių kompanijai. Pirties salėje patogiai gali susėsti iki 8  žmonių. Pirtyje vienu metu telpa 4-6 pirtininkai.. Virš pirties galime apnakvindinti iki  8 žmonių.  Pirties salėje yra mini virtuvė, šaldytuvas, išmanioji televizija, wifi internetas. Šaltuoju sezonu nuomojama tik pirties zona, pridedame fotografijas fotogalerijoje.

https://www.facebook.com/sodybaseimailietuvoje/

Nakvynė

Virš pirties galima apnakvindinti iki 8 žmonių.

Poilsio zona


Kaina

Apgyvendinimo kaina 190 eurų. Kainoje įskaičiuota pirtis arba kubilas pasirinktinai. Tik pirties kaina be nakvynės - 150 eurų. Kaina gali kisti priklausomai nuo žmonių skaičiaus bei pasirinktų dienų savaitėje.

Architektūra

Informacija nuotraukose.

Garinės išvaizda

Informacija nuotraukose.

Patogumas kaitintis

Vienu metu gali pirtintis 4-6 pirtininkai.

 

Krosnis

Periodinio veikimo.

 

Pirties garas

Pirties pečius yra periodinio kūrenimo. Ugnis tiesiai kaitina akmenis kol jie įkaista iki 600-800 laipsnių (kūrenimas trunka apie 6 valandas). Vėliau žarijos išimamos, pečius išvalomas. Temperatūra tokioje pirtyje būna apie 60-70C ir ši temperatūra žmogaus organizmui nėra priešiška, todėl žmogaus organizmas „neužsidaro“ saugodamasis nuo apdegimo ar šilumos smūgio. Atidarius krosnies garo dureles ir juo labiau užpylus, garinė užsipildo malonia šiluma . Garas tokioje pirtyje yra komfortiškas ir „lengvas“ , nes vandeniui sąveikaujant su įkaitusiais akmenimis, bet ne su įkaitusiu metalu, garinė yra jonizuojama. Ši pirtis dažnai pakeičia nuomonę žmonių kurie nemėgsta pirties procedūrų.V

Galimybė nusiprausti

Atskira patalpa su dušo kabina.

Vandens telkinys

Tvenkinys šalia pirties durų.

Persirengimas


Tualetas

Yra

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Sodyba randasi ~ 40 km nuo Kauno, ~150 km nuo Vilniaus, ~30 km nuo Marijampolės.

Koordinatės 54°45'49.6"N 23°27'56.7"E

Kontaktinis telefonas : 8-60152979

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Pirties dienoraštis