Uždaryti
Kačerginės pamiškė

Kačerginės pamiškė

Pyplių km., Ringaudų sen., Kauno r.
tel.: 861546335, 868568315
Elektroninis paštas
http://kacerginespamiske.lt

Trumpai apie

Užmiesčio romantikos ir žavesio pasiilgusiems kauniečiams tereikia tik 12 km pavažiuoti Šakių kryptimi ir žaliame Kačerginės šile rasite pamiškės sodybą. Čia niekas netrukdys Jūsų poilsiui. Erdvioje teritorijoje ant tvenkinio kranto stovi rąstiniai trobesiai, kuriuose rasite po pirtelę ir svetaines vaišėms. Tai pat galite atšvęsti įsimintas šventes erdviame svečių name su pobūvių sale, kurioje telpa iki 70 žmonių.
Rastinis pirtelės namas statytas „kaip sau“. Įspūdinga koklinė krosnis neleis sušalti net per didžiausius šalčius.  Patogi virtuvė atskirta nuo salytės baru leidžia patiems nebrangiai pasipildyti valgių atsargas, susiplauti indus.

Nakvynė

Svečių name yra 8 miegamieji kambariai, kuriuose gali pernakvoti 46 žmonės. Svečių namelyje su pirtimi antrąjame aukšte yra 2 miegamieji kambariai ir holas, kuriuose gali pernakvoti iki 15 žmonių.
Mažesniojo namo antrąjame aukšte įrengta bendra poilsio patalpa, kurioje gali pernakvoti iki 10 svečių.
Visuose namuose yra dušai, tualetai, karštas vanduo.

Poilsio zona

Svečių name esančioje pokylių salėje gali švęsti iki 70 svečių, kuri taip pat gali buti priataikyta konferencijai ar seminarui surengti. Svečių namelyje su pirtimi yra pobūvių salė, talpinanti iki 25 svečių. Šalia įrenta mini virtuvėlė. 
Pirties namelyje priepirtyje už vaišių stalo tilps iki 12 žmonių.
 

Maitinimas

Galimas ir maitinimo paslaugos užsakymas. Būtina derinti iš anksto.

Kaina

Svečių namo su pobūvių sale, kaina - sutartinė. Svečių namelio su pirtimi ir nakvyne kaina iki  800 Lt,
be nakvynės - nuo 150 iki 400 Lt(priklausomai nuo žmonių skaičiaus ir savaitės dienos)

Pirties namelio nuoma su pirtimi ir nakvyne kaina 400 Lt,
be nakvynės - nuo 100 iki 250 Lt (priklausomai nuo žmonių skaičiaus ir savaitės dienos)

Garinės išvaizda

Garinė erdvi, be lango, tačiau su stiklinėmis durimis į priepirtį – tai dar padidina erdvę. Pirties krosnis – sena praktikoje patikrinta STOVEMAN kūrenama malkomis. Jos privalumus geriausiai pajus gausaus garo pirties gerbėjai, priklausomai nuo kurenimo intensyvumo galima „išgauti“ gana aukštas temperatūras. Pirtininkai žino ką tai reiškia.
Garinėje leidžiama vanotis vantomis. Jų parūpins sodybos šeimininkai, kurių turi paruošę iš vietinio miško.

Šalia garinės – erdvus priepirtis, iš kurio kurenama krosnis, čia pat ilsimasi, geriama arbata. Priepirtyje stovi suolas, ant kurio galima atlikti ir trumpą masažą.

Vandens telkinys

Sodyba stovi ant tvenkinio kranto, todėl turite galimybę išsimaudyti ar pažvejoti. Meškeres paskolins šeimininkai.

Pirtyje taip pat yra  labai patogi dušinė, kurioje gali praustis 2 žmonės. Prausimosi vietos viena nuo kitos neatskirtos, taigi lieka daug vietos užmerkti vantas, o gal net pastatyti suolą masažui.

Karolina 2012-01-28 20:51:04
Nuostabi pirtis, puiki aplinka, saunus seimininkai, jokiu nusiskundimu - tik geri ispudziai ir smagus prisiminimai :))) Apsilankysime dar ne karta ;))))

Birutė 2011-10-03 19:34:39
Ignai, labai siūlyčiau apsilankyti Pirties mikroklimato seminare. :) Nesakau, kad šita pirtis be trūkumų - jų tikrai yra. Pvz., priepirtis procedūroms tinka tik labai iš bėdos. Bet su garine tikrai įmanoma susitarti ir ją prisijaukinti. Tiesa, prieš remontą buvo geriau, nes kai nulakavo sienas, pirtis stipriai pablogėjo. Bet dabar tas lakas jau gal visgi baigia nusišert... Ir bus vėl gerai.
O vantą ir garą ta pirtiis tikrai mačiusi. Anksčiau beveik kas savaitę ten rinkdavomės. Kai pakėlė kainą, tą darom kur kas rečiau. Kaip tik toje mažojoje.

Ignas 2011-06-19 19:37:32
:) Ruta, gali būti taip, kad kalbame apie skirtingas pirtis, nes mes svečiavomės pačioje mažiausioje... ji - toli, toli nuo "super"... labai viliuosi, kad pirtis Jums teikia didžiulį malonumą ir gebate ja "naudotis" kur kas geriau už mane... :)

Ruta Palione 2011-06-13 16:59:03
Pirtele jauki ir viskas joje super.Lankomes joje gan daznai.
Tik Igno komentaro nesupratau, man atrogo ,kad sis zmogus nelabai moka naudotis pirtimi :( Beje priedus pirciai (vantas, ekstraktus ir pan.) atsivezam patys.

Ignas 2011-05-26 11:41:30
Prieš mėnesį turėjau garbės apsilankyti vienoje iš pirčių - berods mažiausioje. Vakarojimui, puotavimui nepretenzingoje aplinkoje ar norint nekeliaujant toli nuo miesto atsipūsti - vieta gera. Apie pirtį bei jos malonumus kalbėti sunku, nes jau buvau primiršęs, ką reiškia pirtys, primenančios orkaites... Didžiulis karštis, sunkiai valdomas garas, o sienos bei plautai "nerodo", kad šita pirtis kada nors būtų "mačiusi" vantą. Ieškodamas reikiamo rakando po suolu atradau dėžę.. pilną chemikalų - priemonių valyti tikėkimės tik dušus ir priepirtį... :))) Apibendrinti viską galima vienu žodžiu - tipiška. Tai toks neutralus pavadinkim pasakymas be jokio vertinimo. Tiesa - gan malonūs, paprasti šeimininkai. Bent jau malkų negaili laužavietei.. :)

IEVA ZINKEVIČIŪTĖ 2011-05-05 19:50:21
Geriausia vieta atsipusti nuo miesto surmulio. Seimininkai nepakartojami. Pasirupina net menkiausiom smulkmenom. Galima net vidury nakties paskambint ir paprasyt pagalbos, visada su malonumu pades. Auksciausia klase, kad daugiau tokiu maloniu zmoniu butu.

Virginija Žandariene 2011-05-04 10:12:37
Puiku, viskas labai patiko.

dovile Ciut 2011-05-04 09:56:38
Nuostabi vieta, o svarbiausia, kad netoli Kauno.

Tomas Petraicius 2011-03-04 23:33:46
Labai faina pirtele teko buti ir tikrai ne viena karta tad labai patiko istikro ;)

Audra Staskevičienė 2010-11-28 16:28:47
Šioje pirtyje vyko PA seminaras. Rąstinė pirtelė labai jauki, gražioje vietoje, ją lengva rasti. Didelė ir patogi pokylių salė, bet pati garinė ankštoka, labai sausa ir karšta, užpiltas vanduo tuoj pat išgaruoja ir išdžiūsta. Priepirtis labai mažas, nėra vietos procedūroms atlikti,dušo grindis reikėtų atnaujinti.

Birutė Masiliauskienė 2010-11-16 00:56:20
Miela ir jauki pirtelė. Didžiausias privalumas - malonūs šeimininkai.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Važiuoti Šakių kryptimi link Kačerginės 12 km., ties ženklu " Kačerginės 2km" sukame į dešinę, pavažiuojame dar 300 m. ir sukame į pirmą keliuką į dešinę, prasidėjus miškui, važiuojame po ženklu "privati valda" ir atsiduriate pas mus sodyboje.  

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.