Uždaryti
Justino sodyba

Justino sodyba

Žvėryno km. Trakų raj.
tel.: 8 698 20240
Elektroninis paštas
http://www.justinosodyba.lt

Nuotraukos

 • Pirtis - ant tvenkinioPirtis - ant tvenkinio
 • PirtisPirtis
 • PriepirtisPriepirtis
 • PriepirtisPriepirtis
 • eketės malonumaieketės malonumai
 • Tvekinys maudynėms ir žvejybaiTvekinys maudynėms ir žvejybai
 • Sodybos horizontasSodybos horizontas
 • Ypatingo recepto šašlykaiYpatingo recepto šašlykai
 • Patogus poilsisPatogus poilsis
 • interjerasinterjeras
 • pokylių salėpokylių salė
 • duonkepės krosnisduonkepės krosnis
 • Neolito vartaiNeolito vartai

Trumpai apie

Dirbame nuo 2003 m. Pagrindinis dėmesys sodyboje skiriamas veiksmui (renginiui), dvasiniam komfortui, nuoširdžiam bendravimui, kuriama atitinkama aura. Materialinė dalis kiek asketiška, bet savita, dauguma įrenginių rankų darbo. Sodyba yra žinoma įmonių tarpe ir žmonių, kuriems nesvetimas meniškas požiūris į aplinką, bei natūralūs, bet netradiciniai viešnagės apipavidalinimai. Pastaba: sodybos teritorija 6ha, yra 3 tvenkiniai (maudynėms, žvejybai), 3 namai, 3 lauko pavėsinės,  60 kv. m. salė. Miegamų vietų - 50, iš jų 20 - dviviečiuose kambariuose. Maksimalus žmonių kiekis renginiui - 1000.

Nakvynė, patogumai

Nakvynei - patogūs, medžiu kvepiantys, dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariukai, arba visas kaimiško stiliaus namas su šiltai iškūrenta krosnimi. Visi patogumai viduje (karštas vanduo, tualetas).

Pokylių salė

Šventėms skirta pokylių salė 30-40 žmonių, su unikaliu rankų darbo interjeru, kuriai šilumą teikia iškūrenama duonkepės krosnis.

Maitinimas

.

Renginiai

Pramogos
romantinės – klajūnų,
sportinės – estafečių,
teatralizuotos,
nuotykių,
ekstremalios,
visureigių – bekelės,
bernvakariai,
mergvakariai,
įmonių renginiai

Renginiai 
Mokymai – kolektyviškumo ar kūrybiškumo ugdymo dvasia bei datoms atžymėti. Vestuvės – atraktyvios su išskirtiniais scenarijais. Bernvakariai – kaimo arba ekstremalūs. Mergvakariai. Jubiliejai. Koncertai, spektakliai..

Kaina

Pirties paslauga kainuoja 200 lt už pirmas 2val. ir po 100 lt už kiekvieną papildomą valandą. Vanojančio pirtininko valandinis įkainis – 100lt, šou kaina nuo 200 iki 500 lt. Iškvietimas šou - pirtininko į kitą sodybą, priklausomai nuo programos sudėtingumo ir naudojamų priemonių, gali kainuoti nuo 500 iki 2000 lt. Pats šou apipavidalinamas bemaž tais pačiais pirtininko veiksmais, tik viskas atliekama daug vaizdingiau, išskiriant iš dalyvaujančių jubiliatą arba, tarkim, bernvakario būsimą jaunikį. Galimi atvejai, kai pirtininkui asistuoja pirtininkė.
Pirtis su vakarone be nakvynės – 400 lt.

Namo nuoma poilsiui – 500 lt. Namo nuoma renginiui (gimtadieniui) – 1000 lt. Nakvynė - 50lt/žm. Vieta poilsiui miške prie upelio: Su palapine – 20 lt/\žm. Be nakvynės (iki 22 val) 10 lt./žm. Neolitas – akmenų ola miško kalne prie upelio egzotiškiems renginiams bei pagoniškoms apeigoms – 1000lt Pastaba. visas paketas paslaugų (plotas, programa, maitinimas) gali kainuoti skirtingai beveik kiekvienu atveju. Tai priklauso nuo planuojamų sąnaudų ir renginio sudėtingumo. Visos kainos derinamos detalaus aptarimo metu, kuomet pasirašoma sutartis bei išrašoma išankstinio apmokėjimo sąskaita – faktūra.

Garinė

Natūrali, garinė , nuo 2 iki 12 žm talpos, tvenkinys vos už 1m, šalia plūduriuoja dengta barža su su suolais ir stalu. Pirties programos gali būti tokios: ·        Skirta tik svečiams. ·        Su pirtininku, kuris vanoja ir tepa medumi su druska. ·        Su pirtininku, kuris atlieka nuotaikingą pirties šou. ·        Masažinė, naudojant miško žoleles pirtyje ir po pirties. ·        Nudistinis šou , gali būti parodijinio pobūdžio. Pirties paslauga kainuoja 200 lt už pirmas 2 ir po 100 lt  už kiekvieną papildomą valandą. Vanojančio pirtininko valandinis įkainis – 100lt, šou kaina nuo 200 iki 500 lt. Iškvietimas šou - pirtininko į kitą sodybą, priklausomai nuo programos  sudėtingumo ir naudojamų priemonių, gali kainuoti nuo 500 iki 2000 lt. Pats šou apipavidalinamas bemaž tais pačiais pirtininko veiksmais, tik viskas atliekama daug vaizdingiau, išskiriant iš dalyvaujančių jubiliatą arba, tarkim, bernvakario būsimą jaunikį. Galimi atvejai, kai pirtininkui asistuoja pirtininkė.

Krosnis

.

Grožis

.

Mikroklimatas

.

Privatumas

.

Procedūros

Masažas su miško žolelėmis, vantos su medaus ir druskos procedūra, po pirties - natūralių žolelių arbata.

Vandens telkinys

Dirbtinai suformuotas tvenkinys su sala, kurioje įrengta vasaros pavėsinė su griliu. Vanduo labai švarus, auga rausvoji vandens lelija. Iki tvenkinio - 1 metras.

Prausykla

.

Tualetas

.

Petras 2008-10-10 14:10:30
Dar vienas testinis atsiliepimas
In hac habitasse platea dictumst. Etiam tellus. Nulla lacus ligula, dignissim non, pellentesque quis, auctor et, nisl. Curabitur quis magna quis est vehicula pharetra. Ut urna. Curabitur fringilla lectus. Suspendisse pretium porttitor libero. Pellentesque congue velit vitae dui. Sed tincidunt metus.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Žvėryno kaimas, Trakų rajonas, Paluknio seniunija.
koordinatės: N54 29.564   E025 02.963  (WGS 84 hddd mm.mmm)
Važiuojate keliu Vilnius - Alytus, Varėna, Druskininkai ir privažiavę pirmą kavinę kelyje, 26-ame kilometre (kuri taip ir vadinasi), sukate į kairę, į žvyrkelį, ties nuoroda į Justino sodybą. Važiuojate visą laiką tiesiai 7km, kol privažiuojate seną gyvenvietę - Žvėryno kaimą, ir dar už 300 metru privažiuojate ženklą su nuoroda sukti į kairę, į sodybą.

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.