Uždaryti
Sodyba Ignė

Sodyba Ignė

Vienkiemių g. 5, Jaskonių k., Druskininkai
tel.: 8 678 70006
Elektroninis paštas
http://www.sodybaigne.lt

Trumpai apie

Sodyba "Ignė" - svetinga, jauki ir įdomi vieta ne tik poilsiui, bet ir pirties bei kitoms pramogoms. Įsikūrusi Jaskonių kaime, vos 4 km. nuo Druskininkų, šalia Ratnyčios upelio ir ošiančio pušyno, 1,2 ha teritorijoje.
Siūlome atsipalaiduoti jaukioje pirtyje ant Ratnyčėlės kranto, pasinerti į kubilą ar mėgautis sūkurine vonia. Priepirtyje galima ilgai vakaroti ir bendrauti su draugais. Jame yra stalas, patogus odinis kampas bei židinys. Ilgais vasaros vakarais malonu sėdėti pirties terasoje ir mėgautis aplink esančia gamta, klausytis upelio čiurlenimo ar išsikepti šašlykų. 
Norintiems paįvairinti viešnagę pas mus, siūlome edukacinę šakočio kepimo programą, kur galite patys išsikepti sau šakotį židinio liepsnos kaitroje. 

Nakvynė

Jaukiuose kambariuose su visais patogumais (wc, dušu, TV, nemokamu Wi-Fi) apgyvendiname iki 50 žmonių.

Poilsio zona

Šalia esančiame mūsų restorane "Romnesa" yra dvi jaukios salės. Mažesnėje telpa apie 30-40 žmonių, didesnėje telpa iki 60 žmonių.Sodybos svečiai ir pirtininkai gali mėgautis čia pat gaminamais tradiciniais lietuviškais patiekalais, kurie nepalieka abejingų! Taip pat yra pilnai įrengta konferencijų salė, kur galima organizuoti įvairius mokymus, seminarus ar rengti konferencijas. 

Kaina

Pirtis - 45 Eur., Kubilas - 90 Eur., Sūkurinė vonia - 40 Eur., Parodomasis šakočio kepimas - 100 Eur (iki 25 asm.) + 4 eur už kiekvieną papildomą asmenį. Apgyvendinimas - 18 Eur/asm. 

Garinės išvaizda

Jauki, garinė pirtis, kurią galima įvardinti "rusiška pirtimi". Vanduo pilamas tiesiai ant akmenų, todėl susidaro drėgnas, malonus garas. Vienu metu, kaitintis gali iki 10 žmonių. Plautai yra dvejų pakopų, ganėtinai platūs, todėl patogu ir atsigulti bei atlikti pirties procedūras.Yra nedidelis langelis, todėl kaitinantis dieną prasiskverbia ir šiek tiek dienos šviesos. Tamsiuoju paros metu apšvietimas yra kiek prislopintas, ne per ryškus, sukuriantis jaukumą. 

Galimybė nusiprausti

Dušas su karštu ir šaltu vandeniu. 

Vandens telkinys

Pirtelė stovi ant Ratnyčios upelio kranto. Ratnyčia nėra itin siauras upelis, todėl įšokti į vandenį ir atsigaivinti galima be problemų. Taip pat yra naujai pastatytas tiltelis. Nemėgstantiems šalto upės vandens, galime užkurti kubilą arba pasiūlyti kunkuliuojančią sūkurinę vonią. 

Tualetas

Yra. Viduje. 

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Važiuokite Gardino kryptimi (A4 kelias). Privažiavę sankryžą su ženklu Latažeris 5 km; Drožinių ekspozicija 2 km., pasukite į kairę, Latažerio link (kelias 5003). Tuo keliu važiuokite apie 1,4 km., tuomet ties ženklu Jaskonys 0,6 km pasukite į dešinę, Jaskonių link. Pavažiavę apie 650 metrų, pamatysite ženklą "Romnesa". Sukite į kairę ir Jūs jau pas mus!

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.