Uždaryti
Gaspada

Gaspada

Bažnyčios g.42,Sėlenų k., Klaipėdos r.
tel.: 8 620 47979; 8 46 440525
Elektroninis paštas
http://www.gaspada.lt

Trumpai apie

Sodyba „Gaspada” yra vienkiemyje, 15 km. nuo Klaipėdos ir 14km. nuo Gargždų, šalia Plikių gyvenvietės. Sodyba svečius priima ištisus metus. Šeimininkai kurdami sodybą stengėsi sukurti kuo geresnes sąlygas savo svečiams, kad apsilankę kartą, norėtų sugrįžti. Sodyboje įrengti 5 dviviečiai kambariai su atskirais WC, dušais. Visuose kambariuose yra TV. Yra dvi banketinės salės 24 ir 50 vietų su miegamaisiais svečiams. Sodyboje yra pirtis. Džiugu, kad sodybą pamėgo jaunavedžiai ir per trumpą laiko tarpą jau atšokta virš 200 vestuvių. Šeimininkai džiaugiasi, kad buvę jaunavedžiai tapę tėveliais savo džiaugsmu dalijasi su sodybos šeimininkais. Sodyboje organizuojamos konferencijos, seminarai, prezentacijos, vestuvės ir kitos šventės, gaminamas svečiams maistas. Čia ras ramų poilsį ir gryną orą norintys pabėgti nuo miesto triukšmo, vakare susikurti laužą ar pasėdėti prie židinio. 
 

Nakvynė

Nakvynei - iš viso 50 miegamų vietų. 11 atskirų kambarių, ir virš pirties yra 24 mieg. vietos. Pramogai - vaikų žaidimo aikštelė, krepšinis, paplūdimio tinklinis su smėliu; karaokė.

Poilsio zona

Dvi banketinės salės 30 (seminarams) ir 50 (šeimos šventėms) vietų su miegamaisiais. Mažoji pokylių salė - šalia pirties, su židiniu.

Maitinimas

Sodyboje rasite pilnai įrengtą virtuvę. Pokylių salėje, poilsio kambarėlis. Visa jaukiai įrengta ir gražiai sutvarkyta. Maitinimas užsakomas iš anksto.

Kaina

Pirties kaina iki 8 žmonių - 30 EUR 3 val.
Pirties salė su muzikiniu centru, TV, stalo serviravimo įrankiais 1 val. 15 EUR
 

Architektūra

.

Išplanavimas


Garinės išvaizda

Pirtis numatyta 8-10 lankytojų.

Patogumas kaitintis

.

Krosnis

.

Pirties garas

.

Galimybė nusiprausti

.

Vandens telkinys

Yra tvenkinys.

Persirengimas

.

Tualetas

.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti


GPS kordinatės: 55.777152; 21.306782

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.