Uždaryti
Bičiulių pirtis

Bičiulių pirtis

Ledos 28B, Užliedžiai, Kauno rajonas, LT 54303
tel.: 8 674 21411
Elektroninis paštas
http://www.biciuliupirtis.lt

Trumpai apie

Pastaruoju metu plinta vadinamoji pirties kultūra - tam tikra tarpusavio bendravimo forma, vis labiau tolstanti nuo įvairių progų šventimo pirtyse patirties ir skatinanti prasmingą laiko praleidimą kartu. Po geros pirties jaučiamės lengvesni, švaresni, o kai kas pasakytų - ir tiesiog geresni. Žmonės pirtyse visomis prasmėmis nusiima viską, su kuo atėjo. Tik taip bendraujant, kūnas ir protas atgauna ramybę ir sveikatą, o tai yra svarbiausia “Bičiulių pirties” vizija.

Poilsio zona

Pirties lankytojus pasitinka erdvus, jaukus priepirtis. Jame įrengta poilsio zona, kurioje po pirties procedūrų galėsite mėgautis kvapnia žolelių arbata ir jauki SPA zona su patogiais gultais, norintiems pabūti “savoje erdvėje”. Svečių patogumui įrengta didelė lauko terasa su šalto šaltinio vandens baseinėliu. Pirties teritorija visiškai uždara, vieta nuošali, apsupta Nevėžio kraštovaizdžio draustinio. Pirties svečiams, norintiems atitrūkti nuo kasdienybės šurmulio, siūlome patogų, saugų, privatų poilsį. “Bičiulių pirtis” turi jai išduotą leidimą-higienos pasą.
 

Kaina

Pirties programos, kurias praveda pirtininkas:
1. Edukacinė lietuviškos pirties programa "Įsukit vantos mus šį vakarą į savo šokį - lai atsipalaiduoja kūnas, džiaugiasi širdis..."
2. Programa moterims “Ta gundanti šiluma, svaiginantys vantų kvapai... tai moterys pirty - joms nenusakomai gerai..."
3. Programa vyrams “Pabūkime šį vakarą pirtelėj mes vieni - tik kvapnių vantų, karšto garo apsupti..."
4. Pirties programa poroms "Ir aš... ir tu... tiesiog pabūkime kartu - kur šilta, gera ir labai ramu..."
 
Pradinis paslaugos paketas 2-6 asmenys 120€. Kiekvienas sekantis asmuo +20€. Programų trukmė 4-5 valandos. Pirties iškūrenimas, turint savo pirtininką, pirmadienį-ketvirtadienį 110€, penktadienį-sekmadienį 130€.

Papildomos procedūros (atliekamos garinėje):
Pilnas kūno vanojimas 15€.
Viso kūno šveitimas įv. rūšių šveitikliais 7-10€.
Kūno prausimas beržinė vanta muilo putomis 5€.
Nugaros vanojimas+medaus kaukė - masažas nugarai 10€.
Nugaros vanojimas + purvo aplikacija nugarai 8€.
Maitinanti (medus+eteriniai aliejai) kaukė - masažas kūnui 10€.
Kūno kaukė - įvyniojimas į negyvosios jūros purvą, lengvas atpalaiduojantis kūno masažas 13€.
Procedūra su gintaru: kūno pilingas, kaukė veidui, kūno įtrynimas aliejumi 15€.
Anticeliulitinė procedūra: pilingas, įvyniojimas, lengvas masažas 8-10€.
Procedūros pėdoms pasirinktinai: detoksikuojanti, atpalaiduojanti, maitinanti 6-8€.
Vantos (paruošiamos iš anksto) 2vnt. 5€.

Architektūra

Pirties projektas ir vidaus dizainas - pačių šeiminkų kūrinys. OHO!

Išplanavimas

Garinės išvaizda

Joje patogiai telpa iki 10 žmonių. Įruošti platūs, vieno lygio plautai. Jie puikiai tinka vanojimui, ant jų patogu gulėti, sėdėti ištiesus kojas. Tai leidžia pirtininkui kokybiškai atlikti visas norimas procedūras. Vienu metu galima vanoti du žmones. Yra karštas, šaltas vanduo. Temperatūra garinėje apie 65 laipsnius, todėl būti joje galima gana ilgai, besimėgaujant atpalaiduojančia šiluma. Įruošta natūrali ventiliacija sukuria puikų mikro klimatą, kuris suteikia nepaprastą lengvumo pojūtį besipirtinantiems.

Patogumas kaitintis

Krosnis

Periodinio veikimo - ugnis per akmenis. Kaitinamas ne oras, o akmenys, kurie uždaryti krosnies viduje. Jie labai ilgai išlaiko karštį, temperatūra reguliuojama pilant vandenį ant įkaitusių akmenų. Garo padavimas vertikalus, o tai yra saugu ir dirbančiam pirtininkui ir besipirtinantiems žmonėms. Krosnies kūrenimo laikas 4-5 valandos.

Pirties garas

Pirtininkui lengvai valdomas, pagal klientų poreikius pilnai reguliuojamas minkštas garas, puikiai tinkantis net patiems mažiausiems mūsų pirties svečiams.

Galimybė nusiprausti

Moderniai įrengta, erdvi dvivietė dušinė. Šaltas, karštas vanduo.

Persirengimas

Svečių patogumui įrengta atskira persirengimo patalpa, kurioje yra viskas, ko reikia, norint patogiai pasiruošti pirties procedūroms ir susitvarkyti joms pasibaigus.

Tualetas

Pirties viduje atskira WC patalpa su kriaukle. Karštas, šaltas vanduo.

Aplinka

Vanojimo sąlygos

Šveitimo sąlygos

Ventiliacija

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Mikroklimato grafikas 2018-03-25

Matavimas atliktas 2018 03 25 „Mikroklimato valdymo“ seminaro praktinės dalies metu. Matuota garinės kampe, 65 cm virš plauto, sėdinčio žmogaus galvos aukštyje. Matavimo bendra trukmė 3 val. Per tą laiką buvo padaryti 7 užėjimai, kurių metu buvo kaitinamasi, vyko neilgi vanojimai. PAskutinio ueųjimo metu buvo sąmoningai „augintas garas“, kol tapo karšta ir gulint. Visais kitais atvejais buvo laikomasi sveiko „saiko“ pilama tol, kol susiformuodavo aiški garo pagalvė, bet ne daugiau.

  Vanojimas. 3-as užėjimas. Bičiulių pirtis.

Tvid = 60.3 ℃ Dvid = 41.6 % Garas piltas nuosaikiai, tiek, kad garo pagalvė būtų jaučiama stovinčio pirtininko galvos lygyje.

Mikroklimato grafikas 2018-02-11

Matavimas darytas LPA mokymo seminaro „Pirties procedūros vedimas“ metu. Matavimo taškas - 60-70 cm virš plauto, garinės kampe (30 cm nuo kampo ir 15 cm nuo sienos). Matavimo dažnumas 12 kartų per minf (kas 5 sek). Pirties klimatą galima pavadinti „saikingu“, nes viso maudymosi metu temperatūra matavimo taške išliko panaši. Intensyvaus vėdinimo (atidarytos durys ir langelis) metu ji nukrisdavo, tačiau ir vėl atsistatydavo per 5 min po durų ir langelio uždarymo. Pirtis yra tinkama ilgam ir gana intensyviam naudojimui. Jos klimatas mažai priklauso nuo krosnies „išsieikvojimo“ laipsnio.

  Grupinio vanojimosi užėjimas. Bičiulių pirtis.

Tvid = 50.4 ℃ Dvid = 76.9 % Šis matavimo fragmentas padarytas grupinio vanojimosi metu. Užėjimas truko 9 min 40 sek. Žmonių skaičius ant plautų - 10 studentų. Pirtininkas Rimas Kavaliauskas pylė garą 4 kartus. Fragmento pradžia - susiformavusi garo pagalvė, pabaiga - momentas, kai garas tapo „minkštas ir nekarštas“. Todėl fragmento trukmė tik 7 min 30 sek.

  Pirties procedūros pabaiga. Tepimas medumi.

Tvid = 51.9 ℃ Dvid = 54.3 % Šis fragmentas vaizduoja mikroklimatą praėjus 3 val. nuo pirtinimosi pradžios. Veiksmas garinėje - švelnus šildymas garu ir medaus tepimas. Fragmento trukmė 23 min 25 sek. Garas piltas 4 kartus - labai saikingai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Pirties užsakymas

Paaiškinimai.
Spalvos: uždaryta laisva rezervuota užimta.
Jei norite rezervuoti paspauskite datą.

Uždaryti

Pirties rezervacija

  • Rezervuojama datai: