Uždaryti
Bedugnės pirtis

Bedugnės pirtis

Bedugnės g. 2, Karklėnai
tel.: +370 611 10406
Elektroninis paštas
http://bedugnes.pirtis.lt

Trumpai apie

„Bedugnės pirtelė“ pritaikyta 2 - 6 svečių nakvynei, taigi ji geriausiai tinka poroms, šeimoms su vaikais arba 6 žmonių mini kompanijai. Esate laukiami „Bedugnės pirtelėje“ ištisus metus, nes čia jauku ir gražu visais metų laikais. Pageidaujantys ne tik pailsėti, bet ir šviestis gali užsisakyti edukacinę programą ,,Sielai išpažintis, kūnui pirtis“ bei išsinuomoti dviračius apylinkei apžiūrėti. Svečiai gaus raktus nuo viso namelio ir galės jaustis šeimininkais visą svečiavimosi laikotarpį. Niekas netrukdys ramaus poilsio.
Pirtelės pavadinimas susijęs ne tik su išskirtinės Vilniaus gatvės, kurioje yra pirtelė, vardu, bet ir su papildomomis prasmėmis. Čia tikrai galima pasijusti atsidūrus ramybės, sveikatos, poilsio ir prasmingo laisvalaikio bedugnėje. Nors „Bedugnės pirtelė“ yra nuošalioje Vilniaus vietoje, nuo centro važiuosite ne ilgiau nei 15 min.

Vietos automobiliams, uždara teritorija

,,Bedugnės pirtelės“ svečiai gali važinėdami po apylinkę apžiūrėti Karklėnų sodybą, seną malūną, nuvykti į Pavilnio regioninį parką.

Nakvynė

Viena dvigulė lova ir dvi vienvietės lovos kitame kambaryje.

Poilsio zona

Kaina

Nakvynė žmogui 20 €. Mini virtuvėlė – elektrinis virdulys, indai. Pageidaujantys gali pasinaudoti greta name esančia šeimininkų virtuve.

Svečiams pirties iškūrenimas –30 €! Laikas neribojamas!

Architektūra

Išplanavimas

Garinės išvaizda

Krosnis

Pirties garas

Galimybė nusiprausti

Vandens telkinys

Persirengimas

Tualetas

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.