Uždaryti
Saulius Davidavičius

Saulius Davidavičius

Nauručio g. 8
tel.: 860270809
Elektroninis paštas
http://saulius.pirtis.lt

Trumpai apie


Patirtis

Jau senovėje lietuviai naudojo pirtis norėdami išsigydyti ar užsigrūdinti. Strėnų, sąnarių skausmai, diegliai ir daugelis kitų negalavimų buvo gydomi stipriai kaitinantis pirtyje arba trinantis įvairiais tepalais. Pirmoji pažintis su pirtimi nukelia mane į ankstyvąją vaikystę. Mano senelis – didžiulis pirties mylėtojas, puoselėtojas, populiarintojas – atskleidė man nepakartojamą pirties žavesį. Iš jo sužinojau (o jis – iš savo tėvų, senelių), kad jau nuo senovės lietuviai savo garinėse pirtyse darydavo įvairiausio medaus (liepų, grikių, miško ir pan.) masažą, atlikdavo visokias garines inhaliacijas su vaistažolių nuovirais ir antpilų skiediniais, naudodavosi apsipylimais šaltu vandeniu, maudydavos eketėse, voliodavosi sniege, murkdydavosi šalto vandens kubiluose.
  Esu masažuotojas, turintis medicininį išsilavinimą. Baigęs aukštesniąsias medicinos studijas gavau medicinos brolio kvalifikaciją patvirtinantį diplomą. Lietuvos kūno kultūros akademijos Tęstinių studijų skyriuje baigiau masažuotojų kvalifikacijos tobulinimo kursus ir įgijau masažuotojo kvalifikaciją. Masažo srityje kėliau kvalifikaciją baigdamas pasaulyje pripažintos liposažo trenerės Claire Fr. M. Mettrop vedamus kursus bei įgijęs sertifikatą, leidžiantį atlikti liposažą. Labai domina dubens stabilizavimo pratimų technika, kitaip vadinama pilates. Šiuos pratimus sėkmingai pritaikau masažuodamas. Lietuvos kūno kultūros akademijoje įgijau bakalauro diplomą. 2008 m., baigęs Lietuviškos pirties akademiją, tapau profesionaliu pirtininku. Kadangi domiuosi įvairiomis medicinos pakraipomis, šiuo metu mokausi tradicinės Rytų medicinos.
 2010 m. gruodžio mėn. Druskininkuose vykusiame pirmajame Lietuvos vanojimo čempionate laimėjau I-ąją vietą, o 2011 m. vasarį vykusiame trečiajame Tarptautiniame vanojimo čempionate patekau į finalą ir užėmiau IV-ą vietą.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.