Uždaryti
Giedrius Gervys

Giedrius Gervys


tel.: 8-614 37512
Elektroninis paštas
http://giedrius.pirtis.lt

Trumpai apie

Esu linksmas ir nuoširdus žmogus, trijų vaikų tėvas ir... profesionalus pirtininkas :) Myliu pirtį ir mielai būsiu jūsų pagalbininku žengiant sveikos lietuviškos pirties pažinimo keliu. O lietuviška pirtis tai: sveikata, grožis ir puikus poilsis.

Patirtis

Mėgstu pirtį nuo pat vaikystės. Pirtis nuo mažens buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Kiekvieną šeštadienį laukdavau garo šilumos ir palaimos būsenos po pirties, kol ramus užmigdavau kvepiančiuose pataluose.Todėl jau suaugęs panorau supažindinti visus su nuostabiu sveikos pirties pasauliu. Nuo 2007 pradėjau gilintis į pirties subtilybes ir 2011 metais baigiau Lietuviškos pirties akademiją ir tapau profesionaliu pirtininku, bei LPA Pirtininkų Gildijos nariu. Esu Lietuviškos pirties bičiulių draugijos narys. Nuolat tobulinuosi pas pirties meno žinovus iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Ukrainos. Dėsčiau Lietuviškos pirties akademijoje. Mokau vanojimo ir geros lietuviškos pirties subtilybių.Profesionalių pirtininkų asociacijos narys.
Pasiekimai
Profesionalus pirtininkas nuo 2011 metų.
III - ojo Lietuvos vanojimo čempionato 2 vietos laimėtojas.
Sportinio vanojimo Europos taurė 2013 finalininkas.
IV tarptautinio SPA - Pirties čempionato 2018 vicečempionas.
IV, V ir VI - ojo Lietuvos vanojimo čempionatų teisėjas.
Pirmų mėgėjų vanojimo varžytuvių teisėjas.
Keletą metų buvau LPA Mokymo tarybos narys.
190 akademinų valandų "Pirtininko profesionalo" neformalaus ugdymo programos, suderintos su SAM, bendraautorius.Renginių archyvas

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Atsakymai į klausimus

Kokios yra gudobelės panaudojimo pirtyje galimybės?

Gudobėlė - vastinis augalas. Naudojamo žiedai, lapai ir vaisiai. Iš jų galima daryti arbatą. Ji puikiai tiks širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai. Gudobelės taip pat mažina kraujospūdį. Vaisiai tinka odos kaukėms. Gudobelių vaisių ir medaus kaukė suteikia odai elastingumo, stangrumo, tonizuoja ir stiprina paviršinius odos kapialiarus. Vantos nerišamos, nes augalas turi didelius spyglius. Uogas tinka kaip lengvas užkandis. 

Atsakymas paskelbtas puslapyje Medžiai

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.