Uždaryti
Albertas Kašėta

Albertas Kašėta

Vilnius
tel.: 865954224
Elektroninis paštas
http://albertas.pirtis.lt

Trumpai apie

Profesionalus pirtininkas iš Vilniaus. Pirtimi domiuosi nuo vaikystės, pradėjęs sportuoti dziudo ir sambo. Kadangi prieš varžybas tekdavo ,,reguliuoti'' kūno svorį, tam tikslui buvo naudojamos ir pirties procedūros.

Dirbant treneriu ir pačiam  sportuojant pirtis tapo neatsiejama treniruočių  mikrociklo dalimi. Priešvaržybiniame treniruočių cikle pirtis tampa ir kūno svorio reguliavimo vieta, o po varžybų- puiki atstatomoji priemonė.

Pirtyje vedu įvairius grupinius ir individualius pirties renginius, kuriuose pagrindinė procedūra yra vanojimas.

Organizuoju SPORTININKŲ PIRTIS sportuojanties ir mėgstantiems pirtį.

Patirtis

 Studijuodamas Lietuviškos pirties akademijoje ir ją baigęs 2014 metais įgijau pirtininko – profesionalo kvalifikaciją. 2015m. pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą programą, išlaikęs praktinį ir teorinį egzaminus įgijau teisę atlikti pirties procedūras bei teikti sveikatingumo paslaugas pirtyje, gaudamas tai patvirtinantį pirtininko profesionalo sertifikatą.

 Esu dalyvavęs įvairių pirties meistrų, tokių kaip  Zieduonis Karklinš, Vasilij Lechov,  Dimitrij Dobrovolskij, Oleg Rebikov, Svetlana Serebrova  kursuose bei seminaruose.  

Dalyvavau keliuose Lietuvos vanojimo čempionatuose, Baltarusijos tarptautiniame vanojimo čempionate ,,Lazenki 2017''.

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.