Uždaryti

Šeimos pirtininkas

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Šeimos pirtininkas

Aiškiai pastebime, kad daugiausia atėjusių į kursus pageidauja išmokti „pirtinti“ savo draugus bei artimuosius. Ir tai daryti savo mėgiamoje pirtyje. Tai gerokai paprasčiau nei dirbti pirtininku profesionalu ir studijos netrunka ilgai.

Pirtininkas profesionalas turi atitikti sudėtingus šio seno tradicinio amato kriterijus. O pradinį pirties procedūrų malonumą savo  draugams gali suteikti bent kiek išsimokslinęs šeimos pirtininkas.  Jis  turi sugebėti atlikti svarbiausias, esmines lietuviškos garinės pirties procedūras – lygiai taip lietuviai nuo senovės pagerbdavo savo mylimiausius artimuosius ir svečius. Jis turi sugebėti šeimos pirtį pakurti, vantas atšutinti ir šonus pavanoti bei odą tradicinėmis priemonėmis pašvarinti.

Reikalavimai ateinantiems studijuoti

Priimdami į šį kursą, prašome, kad jau būsite baigę pirmą Pirties meistriškumo kursų lygį, susidedantį iš šių temų:

Sveikos pirties pagrindai. Pirties mėgėjas

Registracija į Šeimos pirtininko studijų grupes

Dalyviai: 12/12
Jei norite greičiau pabaigti Šeimos pirtininko studijas ir dalyvauti seminaruose Vilniuje ir Kaune.
Dalyviai: 8/12
Jei norite greičiau pabaigti Šeimos pirtininko studijas ir dalyvauti seminaruose Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Mokymosi būdai

Šemos pirtininko kursą galima baigti 2 būdais:

„Laisvo klausytojo“ studijos

Jūs ir toliau progai pasitaikius lankote  Pirties meistriškumo kursų seminarus, savarankiškai į juos registruojatės. Renkate temas ir savo progresą matote savo veiklos zonoje (matoma prisijungus prie tinklapio).

Studijos „Šeimos pirtininkų grupėje“

Jūs užsiregistruojate į tikslinę studijų grupę ir gaunate garantiją, kad studimas baigsite iki konkrečios datos. Grupės nariai taip pat studijuoja finansiškai geresnėmis sąlygomis.

Abiem atvejais kai kurių temų lankymas gali būti apribotas eiliškumo prasme. Tarkim, klasikinio vanojimo tema visada lankoma po lengvo vanojimo temos.


Kursų momentai


Šeimos pirtininko mokymų temos

Šeimos pirtininko studijų etapas apima šias temas:

Tradicinė pirties procedūra. Šeimos pirtininkas

Pirtininko mėgėjo kursas. Klasikinės pirties procedūros vedimas. Lietuviškos pirties akademija. Pirtis.lt
Mokymų grupė prieš Klasikinės pirties procedūros vedimą

Pirtininko mėgėjo baigiamasis atsiskaitymas -  praktinė šeimos pirtininko įskaita. Išlaikiusiems įskaitą išduodamas pažymėjimas.

Atsakymai į klausimus

2020-02-26, 06:36:06

Ar šeimos pirtininkų grupės (Šiauliai, Klaipėda) seminarai vyks ir Klaipedoje ir atskirai Šiauliuose? Ar šios grupės metu gali buti vienas užsiėmimas Šiauliuose, o kitas Klaipėdoje ? Jei dėl įskaitos nesu apsisprendęs, ar galiu dalyvauti visuose nurodytuose mokymuose ?

Rimas Kavaliauskas
2020-02-26, 10:31:08

Grupė yra viena Vakarų Lietuvai ir užsiėmimai vyks Klaipdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir kt. Kur patogiau. Neišvengiamai teks kartais pavažiuoti iki seminaro. Stengsimės vietas paskirstyti tolygiai.

Jei nesate grupės narys, seminarus lankyti galėsite, bet grupės nariams teiksime pirmenybę, taigi kartais gali atsitikti ir taip, kad negalėsite sudalyvauti. Beje, nevienkartiniais studentų atsiliepimais remiantis, jis patys įskaitos lankymą vertina kaip vieną iš geriausių mokymosi seminarų. Jūs galite susipažinti kaip ji vyksta: http://pirtis.lt/lt/a/507/seimos-pirtininko-iskaita-kaune

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Pirtis ir imunitetas. Vebinaras

2020-11-29
Liko 10 vietų
Vebinaras
Pirtis - daug amžių žinoma organizmo stiprinimo ir grūdinimo priemonė. Kuo ji mums gali padėti šiandieninės pandemijos situacijoje? Dalijamės naujausiomis mokslininkų idėjomis ir įžvalgomis!