Uždaryti

Vasaros stovyklos

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Vasaros stovyklos

Pirties vasaros stovyklos tradicija - daugiametė. Vidury vasaros  - geras metas pasibūti ne tik pirtyje, bet ir pabendrauti, prie laužo pasėdėti, pasiplepėti, papildomai pasimokyti gamtos prieglobstyje. Pirmosios stovyklos vyko Ignalinoje, prie Lūšių ežero, vėliau - privačioje Audriaus Mickevičiaus sodyboje Prienų raj., dar vėliau - Pirčių sode Vilniaius raj., Kunigiškėse. Smagesnes vasaros akimirkų nuotraukas galite pamatyti Galerijoje.

Šią vasarą stovyklautojus vėl kviečiame į Pirčių sodą, kuriame yra geros sąlygos ne tik pabūti ramiame gamtos priglobstyje bet ir išbandyti net 4 įvairas pirtis.

Pirties stovyklos mokomoji programa

Pirties vasaros stovykla – tai intensyvus 2 dienų seminarų ir praktikų savaitaglis, kurio metu išeinamos šios  Pirties meistriškumo kursų temos:

  1. Ritualinė (proginė) pirtis
  2. Medžių vantų savybės

Papildomai bus galimybė susipažinti su dūmine pirtimi, prisiliesti prie žolynų paslapčių, patyrinėti žmogaus ir gamtos ritmus.

Artimiausia Pirties stovykla - liepos 9-10 d. Pirčių sode prie Vilniaus.

Buvimas Pirties vasaros stovykloje yra labai naudingas studijuojantiems Pirties meistriškumo kursuose, nes per trumpą laiką išdėstomos labai svarbios temos, ir tai kainuoja pigiau, nei dalyvavimas atskiruose seminaruose. Į pirties stovyklą kviečiami ir gali atvytkti ir kiti norintieji su sąlyga, jei jie turi sveikos pirties patirtį, supranta ir pripažįsta sąmoningos pirties taisykles. Yra LABAI REKOMENDUOTINA prieš Stovyklą pabaigti bent Įvadinį pirties meistriškumo kursą (artimiausias - liepos 6 d. Vilniuje).

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“