Uždaryti

Vasaris – su sveika pirtim

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Šventės » Vasaris – su sveika pirtim

2011 m. vasarį Vilniaus mieste jau vienuoliktąjį kartą skelbta akcija „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“. Visą mėnesį mieste vyko gausybė renginių, kurių tikslas – propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skleisti sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinias, skatinti miesto bendruomenę aktyviai praleisti laisvalaikį. Akcijos metu vyko įvairios paskaitos, sveikos gyvensenos užsiėmimai, sporto renginiai skatinantys sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, smagų laisvalaikio praleidimą.

Konferencija

Vasario 2 d. 9 - 17 val. Vilniaus m. Rotušėje vasario mėn. akcija pradėta konferencija „Sveikatingumo plėtra Vilniaus mieste“. Konferencija buvo skirta gydytojams, visuomenės sveikatos specialistams, švietimo ugdymo įstaigų darbuotojams, sveikos gyvensenos propaguotojams, bendruomenių atstovams ir visiems ką domino tema.

Pirties akademiją atsovavo vadovas Rimas Kavaliauskas. Daugeliui buvo įdomu sužinoti apie mūsų veiklą, patirtį. Kaip pažymėjo renginio organizatoriai - Vilniaus sveiko miesto biuro atstovai, tai buvo vienas įdomiausių ir spalvingiausių pasirodymų konferencijoje. Visus žvaliai nuteikė ne tik Jogos mokyklos surengta mankšta, bet ir Rimo atsineštų ir per rankas persiųstų šviežių šaldytų vantų kvapas. Taip ir norėjosi nerti į pirtes kvapų pasaulį.

Sekantis žingsnis dalyvaujant vasario mėnesio sveikatingumo akcijoje yra Sveikos pirties vakarų organizavimas ir pravedimas. Suorganizuoti 5 vakarai įvairiose arti Vilniaus ar Vilniaus mieste įsikūrusiose pirtyse. Džiaugiamės, kad prie šios idėjos noriai prisidėjo pirčių savininkai, nemokamai skyrę savo pirtis akcijai. Esame dėkingi Šilinės pirties šeimininkui Vytautui Žalimui, Villa Alicante kolektyvui, Vilniaus Sigmos sporto centro vadovui Viktorui Beriozovui, Solo akademijos pirties savininkui Valmantui Naraškevičiui. Todėl galime surengti kelis vakarus nemokamai. Apie tai buvo paskelbta organizatorių tinklapiuose, Pirtis.Lt naujienų gavėjams. Susidomėjimas yra didelis. Sveikos pirties vakarų dalyviai, kurie jau pabuvojo Pirties akademijos rengiamose pirties procedūrose negailėjo pagyrimų vakarus vedusiems pirtininkams – Sauliui Davidavičiui, Rimui Kavaliauskui ir Arūnui Pikšriui. Daugelis liko sužavėti tradicinės pirties galimybėmis, pirtininkų meistriškumu.

Pirties akademija neapsiriboja sveikatingumo akcijomis ir planuoja toliau tęsti Sveikos pirties vakarų rengimą. Todėl visus kviečiame sekti Pirtis.Lt skelbiamų vakarų laiką ir dalyvauti. (Teirautis tel 8 601 22028)

Sveikos pirties vakarai

Kadangi pirtis nuo seniausių laikų mūsų krašto žmonėms buvo geriausias sveikatos ir geros savijautos šaltinis, atgaivinantis tiek kūną, tiek sielą, „Pirties akademija“ siūlo prisiminti pačias geriausias lietuviškas tradicijas semtis sveikatos bei žvalumo pirtyse ir kviečia į Sveikos pirties vakarus su profesionaliais pirtininkais.
Pirtininkai Jus pamokins, kaip teisingai atlikti procedūras, prižiūrės, kad garinėje netrūktų lengvo garo, būtų malonus mikroklimatas, parodys, kaip paruošiamos vantos, išvanos ir padės atlikti kitas pirties procedūras. Vakaro trukmė – 3 valandos.

Sveikos pirties vakarai vasario mėn akcijos metu:
Vasario 3 d., 18.00 val., „Villa Alicante“ pirtyje, Padekaniškių g. 8, Vilnius;
Vasario 9 d., 18 val., Matiškės sodybos pirtyje, netoli Lentvario);
Vasario 17 d., 18.00 val., Šilinės pirtis, Gulbinų g. 96, Vilnius;
Vasario 23 d., 18.00 val., „Solo pirtis“, Aitvarų g. 16, Balsiai, Vilnius:
Vasario 26 d., 16.00 val., „Sigmos“ sporto centro pirtis, Lukšio 2 g., Vilnius.

Informacija ir registracija:
Tel. 8 601 22028,
el. paštas: paslaugos[eta]pirtis.lt
 

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Sveikos pirties ABC

2023-01-29
Liko 5 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Šeimos pirtininko studijos: Augalų naudojimo pirtyje pagrindai

2023-01-30
Liko 14 vietų
Vebinaras
Lietuviškoje pirtyje naudojama daug įvairių augalų. Kviečiame apie tai sužinoti daugiau!

Pirties eksploatavimo pagrindai

2023-02-01
Liko 26 vietos
Vebinaras
Kaip iškūrenti pirtį? Kokia turi būti gera pirtis? Kas yra pirties garas - sunkiai suprantamas, bet be jo pirtis - ne pirtis. Kviečiame susipažinti su gero garo paslaptimis!

Tarptautinis Sveikos pirties ABC

2023-02-02
Liko 1 vieta
Nauja Pilaitės malūno pirtis, Vilnius
Praktinis seminaras norintiems išbandyti sveikos pirties pirties procedūrą naujoje komfortiškoje pirtyje Vilniaus mieste.

Pirties mikroklimato kūrimas. Nuolatinio kūrenimo krosnis

2023-02-04
Liko 3 vietos
, Nemenčinė

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2023-02-06
Liko 23 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties mikroklimatas: gero garo paslaptys

2023-02-08
Liko 24 vietos
Vebinaras
Profesionalus pirties mikroklimato temos išdėstymas. Geras garas. Temperatūra. Drėgmė.

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2023-02-13
Liko 28 vietos
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.

Pirties konstrukcija: krosnis - pirties širdis.

2023-02-15
Liko 27 vietos
Vebinaras
Pirties kokybė visų pirma priklauso nuo pirties krosnies. Jų būna įvairių.

Oda pirtyje. Vebinaras

2023-02-21
Liko 20 vietų
Kaip mūsų oda reaguoja į pirties procedūras? Kaip teisingai prausti ir šveiti odą?

Pirties konstrukcija: planavimas ir statyba

2023-02-22
Liko 24 vietos
Apžvelgsime visus pagrindinius pirties konstrukcijos variantus.

Šeimos pirtininko studijos: Pirties kosmetika. Šeimos pirties scenarijus

2023-03-06
Liko 24 vietos
Vebinaras
Kaip suplanuoti saugią, malonią ir smagią pirties procedūrą savo šeimai ir draugams?

 

 Pirties akademijos stendas konferencijoje Vilniaus m. Rotušėje

Vantos dubenyje