Uždaryti

Pirties konferencija visiems

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Šventės » Pirties konferencija visiems

Kempinge „Slėnis", 2005 m. rugsėjo 17 d. 16 -18 val.

Visus, kam rūpi tikros pirties tradicijos, kas domisi, kaip šiuolaikinėmis sąlygomis patirti tai, ką mūsų senoliai patirdavo dūminėje pirtyje, buvo pakviesti į susitikimą su pirties tyrinėtojais ir specialistais.

Seminare dalyvavo: Pentti Tuohimaa, Tarptautinės dūminės pirties draugijos pirmininkas, Rimas Kavaliauskas, VšĮ „Pirties akademija" vadovas, Jonas Milaševičius, verslininkas, UAB „Pirtelė" direktorius.
Konferencijos programoje vyko: PIRTIES AKADEMIJOS veiklos pristatymas, trumpi pranešimai, atsakymai į klausimus. Konferencija vyko lietuvių-suomių kalbomis, buvo vertimas.

Gurmaniškos pirties procedūros

Konferencijos rengėjai, norėdami, kad atvykimas į konferenciją Jums būtų dar šventiškesnis, pasiūlė išbandyti tikrų pirtininkų atliekamas pirties procedūras: vanojimą kvapniomis vantomis, nutrynimą natūraliais ekstraktais, garinės aromaterapiją, masažą, kūno šveitimą ir kt.

Buvo tik 2 pirties seansai: 12-16 val. ir 18-22 val. Į kiekvieną priimta iki 10 lankytojų.

Atvykimo planą galima prisiminti adresu http://www.camptrakai.lt/zemelapis.gif

Važiuojantiems iš Vilniaus patogiausia pasiekti kempingą greitkeliu „Vilnius - Kaunas". 25-ame km ties Rykantų gyvenviete, pamatę kelio nuorodą "Trakai - 10 km.", sukite į dešinę ir važiuokite nurodyta kryptimi Trakų link. Pravažiavę 7 km., pagal kelio nuorodą "Kempingas slėnyje - 0,5 km.", sukite į kairę. Nusileidę nuo kalno ir įsukę į siaurą ir asfaltuotą, palei Galvės ežerą viniguojantį keliuką, už 200 m. pasieksite kempingo vartus.

Jeigu vykstate nuo Kauno, pravažiavę Vievio gyvenvietę, pagal kelio nuorodą "Trakai - 17 km.", sukite į dešinę. Pravažiavę šiuo plentu apie 13 km. ir pamatę kelio ženklą "Slėnis - 2 km." sukite į kairę, Užutrakio link. Tuomet važiuokite vadovaudamiesi kelio nuorodomis. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“