Uždaryti

Pirties konferencija visiems

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Šventės » Pirties konferencija visiems

Kempinge „Slėnis", 2005 m. rugsėjo 17 d. 16 -18 val.

Visus, kam rūpi tikros pirties tradicijos, kas domisi, kaip šiuolaikinėmis sąlygomis patirti tai, ką mūsų senoliai patirdavo dūminėje pirtyje, buvo pakviesti į susitikimą su pirties tyrinėtojais ir specialistais.

Seminare dalyvavo: Pentti Tuohimaa, Tarptautinės dūminės pirties draugijos pirmininkas, Rimas Kavaliauskas, VšĮ „Pirties akademija" vadovas, Jonas Milaševičius, verslininkas, UAB „Pirtelė" direktorius.
Konferencijos programoje vyko: PIRTIES AKADEMIJOS veiklos pristatymas, trumpi pranešimai, atsakymai į klausimus. Konferencija vyko lietuvių-suomių kalbomis, buvo vertimas.

Gurmaniškos pirties procedūros

Konferencijos rengėjai, norėdami, kad atvykimas į konferenciją Jums būtų dar šventiškesnis, pasiūlė išbandyti tikrų pirtininkų atliekamas pirties procedūras: vanojimą kvapniomis vantomis, nutrynimą natūraliais ekstraktais, garinės aromaterapiją, masažą, kūno šveitimą ir kt.

Buvo tik 2 pirties seansai: 12-16 val. ir 18-22 val. Į kiekvieną priimta iki 10 lankytojų.

Atvykimo planą galima prisiminti adresu http://www.camptrakai.lt/zemelapis.gif

Važiuojantiems iš Vilniaus patogiausia pasiekti kempingą greitkeliu „Vilnius - Kaunas". 25-ame km ties Rykantų gyvenviete, pamatę kelio nuorodą "Trakai - 10 km.", sukite į dešinę ir važiuokite nurodyta kryptimi Trakų link. Pravažiavę 7 km., pagal kelio nuorodą "Kempingas slėnyje - 0,5 km.", sukite į kairę. Nusileidę nuo kalno ir įsukę į siaurą ir asfaltuotą, palei Galvės ežerą viniguojantį keliuką, už 200 m. pasieksite kempingo vartus.

Jeigu vykstate nuo Kauno, pravažiavę Vievio gyvenvietę, pagal kelio nuorodą "Trakai - 17 km.", sukite į dešinę. Pravažiavę šiuo plentu apie 13 km. ir pamatę kelio ženklą "Slėnis - 2 km." sukite į kairę, Užutrakio link. Tuomet važiuokite vadovaudamiesi kelio nuorodomis. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Parama Sauna Aid

2023-05-30
Vietų skaičius neribotas
Gobalios Sauna Aid programos rėmimas

Kempingo „Slėnis" konferencijų salė, kurioje vyko susitikimas

PIrties akademijos lankytojai vienoje iš geriausiu Suomijos dūminių pirčių. Šeimininkas P. Tuohimaa - pirmas iš kairės.

 

 

 

 

 

 

Renginių istorija