Uždaryti

Pirties kiemas Nordic Midsummer

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Šventės » Pirties kiemas Nordic Midsummer

Tradicinėje Nordic Midsummer šventėje šiais 2015 metais dalyvavo ir Lietuviškos pirties akademija. Mūsų dėstytojos Birutė ir Nijolė surišo nuostabias progines vantas. Pirmoji vantą išsirinko renginio rėmėja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

VIsi, kas norėjo galėjo pasimokyti rišti progines vantas su magiškais vidurvasario žolynais, o taip pat jas išbandyti čia pat garuojančioje karštoje pirtyje. Pirtis atkeliavo net iš Marijampolės, ją pirties kiemui parūpino Kęstutis.

Po pirties norintieji galėjo patogiai apsiprausti po vasaros dušu, kurio vanduo buvo šildomas čia pat užkurtame židinyje. Ant židinio garavo žolių arbata, kurią gėrė visi, kas tik lankėsi pirtyje.

Suomijos Ambasada pasirūpino patogia balta palapine persirengimui, čia buvo net atskiri vyrų ir moterų skyriai.

Smagiausia pirties lankytojų komanda, žinoma tapo Suomijos Ambasados kolektyvas - ambasadorius Haris, kultūros atašė Kristina, vertėja Rytė ir administratorė Asta.

Garbingus renginio svečius karštu garu vaišino Kęstutis Gurevičius, Birutė Masiliauskienė, Rimas Kavaliauskas ir Rolandas Lukšta. Palaikymo ir techninė komanda iš Vaido Zigmanto ir Juozo Kursevičiaus užtikrino viso pirties kiemo darnų darbą.
 Lietuviškos pirties akademija ir Suomijos Ambasada taria jiems didelį Ačiū!

Pirties kiemelis Kairėnuose

Žyma: šventė.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“