Uždaryti

Masažo ir pirties šventė 2011

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Šventės » Masažo ir pirties šventė 2011

2011 m. balandžio 14 d.
18 – 22 val.

„Villa Alicante“
Padekaniškių g. 8, Vilnius

Pasitinkant atbundantį pavasarį, metas nusipurtyti žiemos stingulį, pažadinti savo kūną ir jausmus. Pirties akademija ir tinklapis Masazuoju.lt kviečia į pavasarinę MASAŽO IR PIRTIES ŠVENTĘ, kurioje galėsite pasidžiaugti pirties šiluma, palepinti save masažais, pasigražinti, susipažinti su įvairiais masažo metodais bei technikomis.
Vakaro pradžioje masažo specialistai pristatys savo naudojamus metodus, vyks trumpos parodomosios programėlės. Vėliau norintys galės registruotis ir išbandyti patikusius masažus. „Villa Alicante“ pirtyse dirbs Pirties akademijos pirtininkai, kurie demonstruos savo meistriškumą ir kviečia registruotis vanojimams pirtelėje prie ežero.
Vakaro svečiai galės lepintis visais „Villa Alicante“ pirčių ir baseino zonos malonumais, Pirties akademijos pirtininkų procedūromis bei tinklapio Masazuoju.lt masažuotojų masažais.

Vakaro programa:

18.00 – 18.20 Vakaro pradžia, organizatorių ir dalyvių pristatymas.
18.20 – 19.30 Masažuotojų prisistatymai, trumpos, kelių minučių masažo demonstracijos. Registracija į masažus ir pirties procedūras.
19.30 – 22.00 Mokami masažai ir pirties procedūros. Bendravimas ir pramogos „Villa Alicante“ pirčių ir baseino zonoje.

Vakaro metu bus pristatoma:

Japoniškas imperatoriškasis KOBIDO veido masažas - tai tradicinės Rytų Azijos medicinos ir japonų veido masažo technikų derinys. Jis padeda atpalaiduoti ir pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą ir stresą. Masažas padeda atjauninti ir atkurti veido odą ir gilesnius audinius, užkirsti kelią senėjimui. Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama. Pristato masažuotoja Diana Gervinė.

ANTICELIULITINIS masažas ir LIPOSAŽO procedūra - rankomis atliekama liekninanti procedūra, savo poveikiu prilygstanti riebalų nusiurbimo procedūrai. Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą. Pristato masažuotoja Žana Gordiniec, www.zana.masazuoju.lt  

Veido masažas GINTARINĖMIS ir KRIŠTOLINĖMIS lazdelėmis – poveikis pasireiškia įelektinant veido odos ląsteles lazdelėmis, siekinat jų atsinaujinimo ir gyvybinių funkcijų sužadinimo. Tai padeda lyginti raukšleles, šalinti „maišelius“ po akimis, kooreguoti veido ovalą, stangrinti veido raumenis. Pristato masažuotoja Edita Kalendraitė.

VADHI VEDA masažas yra viena Ajurvedos gydomųjų terapijų. Terapijos metu, ypatingų ajurvedinių eliksyrų dėka, suaktyvinama kraujo ir limfos apytaka, gerinama jungiamojo audinio ir odos būklė, pasišalina limfoje susikaupę toksinai, normalizuojasi hormoninės sistemos darbas, sumažėja cholesterolio kiekis organizme, gerėja virškinimo sistemos darbas, mažinamas stresas, depresija, didėja kliento pasitikėjimas savimi. Ypač rekomenduojama hipotireozės, ištvermingumo bei laimės stokos atvejais. Pristato kosmetologė-masažuotoja Larisa Semionova.

MA-URI masažas – tai ypatingas „šokantis“ masažas, padedantis žmogui atkurti pažeistą vidinę pusiausvyrą ir sveikatą. Dilbiais atliekamo masažo judesiai yra jungiami su tam tikrais šokio žingsneliais bei kiekvienai sesijai individualiai parinkta muzika. Šioje gydomojoje sistemoje yra suderintos havajiečių masažo technikos su maorių iš N. Zelandijos kultūrai būdinga veiksmo bei kryptingumo energija. Rezultatas - giliai atpalaiduoja, stiprina kraujotaką ir nervų sistemą, atkuria vidinius galios, džiaugsmo resursus.

INTUITYVUS atpalaiduojantis PIRTIES masažas – pagal gyd. Nikolajaus Lobanovo parengtą metodiką atpalaiduojantis, skatinantis kraujotaką ir prakaitavimą masažas. Pristato Pirties akademija. Vakaro metu vyksta registracija į šio masažo kursus.

Masažas MEDŽIO NUOPJOVOMIS – originali ir smagi masažo technika („malkų masažas“!), ypač tinkanti pirtyje ar gamtoje. Masažui naudojamos šviežios įvairaus dydžio medžio nuopjovos: šakelės, pagaliukai, mediniai diskai, pliauskos su žieve ir t.t. Skirtingi medžiai pasižymi skirtingomis fizinėmis, cheminėmis bei energetinėmis savybėmis, todėl, sumaniai parenkant masažo priemones, galima nesunkiai pasiekti pageidaujamą efektą: atpalaiduoti kūną, nuskaidrinti mintis ir jausmus, suteikti žvalumo ir energijos. Pirtyje prie ežero pristatys Pirties akademijos pirtininkai.

Tekstas © Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“