Uždaryti

Pirtininkų Gildija

Jūs esate čia: / » Pirties akademija » Pirtininkų Gildija

LPA pirtininkų Gildija - tai pirtininkus profesionalus vienijanti organizacija. Jos idėja pradėjo formuotis jau 2005 m. Per tą laiką reformuota ir atnaujinta šiuo metu LPA pirtininkų Gildija visų pirma orientuojasi į profesionalumą, profesinį tobulėjimą bei sveikos pirties populiarinimą. Gildijos pirtininkai - visi išlaikę Pirties meistriškumo kursų egzaminą, atitinkantys Pirtininko kvalifikacinius kriterijus, aktyviai dirbantys, ieškantys, tobulėjantys, ne kartą įrodę savo meistriškumą tiek kasdieniame pirtininko darbe, tiek įvairiose pirties šventėse ar čempionatuose.

Plačiau apie Gildiją: Gildijos istorija, Gildijos nuostatai
 

Kaip tapti Gildijos nariu?

Į Gildiją gali būti priimami pirtininkai, baigę LPA Pirties meistriškumo kursus bei išlaikę atitinkamą kvalifikacinį egzaminą arba pasiruošę egzaminui savarankiškai ir sėkmingai jį išlaikę. Plačiau apie priėmimą į Gildiją - jos nuostatuose.  

Gildijos veikla

Gildijos nariai teikia profesionalių pirtininkų paslaugas, veda pirties vakarus, prisideda prie LPA pirties meistiškumo kursų mokomojo proceso bei pirties kultūros skleidimo Lietuvoje bei už jos ribų.

Gildijos narių sąrašas

Šiuo metu LPA pirtininkų Gildijai priklauso šie pirtininkai:
1. Dalia Ajauskienė
2. Vladislov Bobin
3. Saulius Davidavičius
4. Giedrius Gervys
5. Sigitas Grigaliūnas
6. Kęstutis Gurevičius
7. Rimas Kavaliauskas
8. Birutė Masiliauskienė
9. Nijolė Nagurnaitė
10. Aridas Pabedinskas
11. Vaidotas Petrauskas
12. Arūnas Pikšrys
13. Audra Staskevičienė 
14. Paulius Taruta

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Pirtininko anketa

Gildijos nario anketa 2012 m.