Uždaryti

Registracijos tvarka

Jūs esate čia: / » Pirties akademija » Pirties meistriškumo kursai » Registracijos tvarka

Registracija į Pirties meistriškumo kursus bei kitus Lietuviškos pirties akademijos renginius vyksta tik per Pirtis.lt nuotolinio mokymosi sistemą. Registacija gali būti atvira arba uždara. Atvira registracija leidžia registruotis bet kam, uždara - siauresniam ratui studentų, turinčių tam tikras pirties mokymo temų įskaitas.

Registracija pažingsniui

1 žingsnis. Perskaitote renginio aprašymą ir įsitikinate, kad jame dalyvauti galite. Jei registracija atvira - registracijos formą rasite to paties puslapio apačioje, jei uždara - puslapyje bus nuoroda į jūsų asmeninę pirties veiklos zoną kur rasite visų renginių, į kuriuos esate kviečiamas registruotis, sąrašą.  Užpildote formą jei to reikia ir spaudžiate „registruotis“.

Dovanų kuponų panaudojimas

Jei turite asmeninį dovanų kupono arba nuolaidos (akcijos) kodą - įrašykite jį registracijos metu. Patikrinkite ar teisingai įvedėte ir gavę kodo patvirtninimą  - registruokitės.

Pirties aktyvumo taškai

Jei jau esate buvęs LPA seminaruose ir ypač jei esate Pirties meitriškumo klubo narys - savo veiklos zonoje turite sukauptą tam tikrą premijinių taškų skaičių. Jūs galite panaudoti šiuos taškus „padengdami“ jais dali registracijos avanso ar net visą avansą. Taškų kiekis nustomas grafiniu slankikliu.

2 žingsnis. Įvedę nuolaidos kodą ir taškus jūs matysite sumažintą registracijos avanso sumą. Paspaudus „registruotis“ jūs būsite nukreipti į internetinių atsiskaitymų sistemą PAYSERA. Sistemos puslapyje pasirinksite avanso sumokėjio būdą: bankiniu pavedimu, Maxima kasose ir pan. Padarykite pavedimą. Bankinio pavedimo atveju mūsų sistema per kelias minutes gaus atsaką iš PAYSEROS apie atliktą mokėjimą ir rezervuos jums vietą seminare. Tais atvejais kai registracijai pakako vien kupono ar taškų - registracija bus padaryta iškart ir be piniginio pervedimo.

Apie sėkmingą registraciją gausite pranešimą el. paštu.

3 žingsnis. Likus 24 val. iki seminaro dienos Pirtis.lt nuotolinių mokymų sistema išsiųs Jums priminimo laišką.

Pastaba. Tais atvejais, kai seminaro kaina viršija registracijos metu padarytą avansą, trūkstamą priemoką Jums reikės padaryti jau seminaro metu - jį vedančiam dėstytojui ar kitam LPA atstovui.

Mokesčio grąžinimas

Registracijos mokestis nėra grąžinamas iškyrus šiuos atvejus:

  1. Klaidingos registracijos atveju, kai užsiregistravęs negali dalyvauti seminare dėl savo kvalifikacijos.
  2. Užsiregistravęs asmuo iš anksto atšaukia savo registraciją likus ne mažiau kaip 3 paroms iki renginio pradžios.
  3. Atskirais atvejais LPA administracijos sprendimu pateikus svarią pateisinamą priežastį (staigi liga, artimo žmogaus netektis, stichinė nelaimė ir pan.)

Seminaro dalyvio pareigos ir atsakomybė

Užsiregistravęs asmuo yra asmeniškai atsakingas už savo atvykimą ir išvykimą iš seminaro vietos, taip pat asmeniškai atsakingas už savo saugumą bei sveikatą renginio metu.

Registracija išskirtine tvarka

Tais atvejais kai žmogus neturi galimybės ar negali registruotis per nuotolinę Pirtis.lt studijų sistemą, jis gali kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių, dėstytoją arba el. paštu registracija[et]pirtis.lt. Jis bus įrašytas į renginio dalyvius, gavus registracijos avansą pevedimu į LPA sąskaitą.

Dėmesio. Registracija išskirtine tvarka reikalauja iš LPA administracijos papildomo darbo, todėl ji yra apmokestinama papildomu 3€ mokesčiu.

Lietuviškos pirties akademijos rekvizitai

VšĮ Lietuviškos pirties akademija
Įmonės kodas 302613154
Naugarduko g. 91-321, Vilnius 03202
Tel. 85 233 04 67, faksas 85 278 48 01
a. s. LT257300010126595179
Swedbank

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Intensyvus vanojimas

2018-01-21
Visos vietos užimtos
Renginio vieta: Senųjų Tarpupių km., Trakų r., Vilnius

Sveikos pirties ABC su vanojimo mokymu

2018-01-21
Visos vietos užimtos
Renginio vieta: Senųjų Tarpupių km., Trakų r., Vilnius

Sveikos pirties ABC Plius

2018-01-27
Liko 1 vieta
Renginio vieta: Pirčių sodas. Melkio km. Pikeliškių sen. Vilniaus raj.