Uždaryti

Antistresinė pirtis

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Pirties meistriškumo kursai » Antistresinė pirtis

Pasak tyrimų, 75% žmoniųį pirtį eina dėl streso... Iš čia seka, kad praktiškai bet kuri pirties procedūra turėtų būti stresą malšinanti. O ar žinome kas yra stresas ir kaip elgtis su stresuotais klientais?

Stresas, pagal klasikinį apibrėžimą, yra nespecifinė organizmo reakcija į bet kokį išorinį poveikį, verčiantį mūsų organizmą prisitaikyti. Mūsų amžiuje tie poveikiai dažniausiai yra socialiniai ir psichologiniai, tai yra iššūkį patiria mūsų emocijos ir protas. Būtent išaugę kasdienio gyvenimo reikalavimai, verčiantys nuolatos būti skubėjimo ir įtampos būsenoje ir pakviečia daugumą mūsų į pirtį...

Teorinė seminaro dalis

Antistresinės pirties procedūros seminaro teorinėje dalyje mes nagrinėjame pagrindines streso teorijas, hormoninius pakitimus mūsų organizme bei vyriškos ir moteriškos psichikos skirtumus. Pasirodo, vyrai ir moterys visiškai kitaip reaguoja į stresą! Iš to seka, kad ir pirties procedūra vyrams ir moterims bus kitokia.

Praktinė dalis

Praktinėje seminaro dalyje mokome atlikti giliai psichologiškai atpalaiduojančią pirties procedūrą. Ji gali skirtis vyrams ir moterims.

Svarbi antistresinės procedūros dalis yra pojūčių praktika, leidžianti pakeisti nusistovėjusį informacijos srautą, tarsi „pažadinant“ mūsų smegenis naujos informacijos suvokimui. Mokomės paprastų, bet efektyvių praktikų, leidžiančių pakeisti savo sąmonės būseną, išeiti už kasdienio savęs suvokimo ribų, tuo pačiu pozityviai programuojant save. Seminaro metu bus mokomasi ir kai kurių specifinių antistresinio masažo elementų.

Seminaras yra privalomas norintiems tapti pirtininkais profesionalais. Tačiau labai naudingas ir visiems, kas domisi pirtimi!

Registracija el. paštu registracija[eta]pirtis.lt

Informacija tel. +370 655 47770

 

Registracija

Prašome užpildyti šią formą

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Pirtininko darbo įvadas

2020-10-24
Liko 3 vietos
Pirčių sodas, Vilniaus raj.

Pirties procedūros vedimas. Pirties mikroklimato valdymas. Kosmetika pirtyje

2020-10-25
Liko 2 vietos
Senųjų Tarpupių km., Trakų r., Vilnius

Sveikos pirties ABC Kazlų Rūdoje

2020-11-08
Liko 6 vietos
Jurės g. 1, Kazlų km., Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūda

Antistresinė garinė meditacinė pirtis pirties meistriškumo kursuose

Rami aplinka garinėje savaime nuteikia atsipalaidavimui

pirties meistriškumo kursuose

Antsitresinės pirties seminaro dalyviai


garinėje pirtyje

Vanduo nuplauna visas neigiamas emocijas...