Uždaryti

Klubas Vilniuje

Jūs esate čia: / » Pirties akademija » Pirties meistriškumo klubas » Klubas Vilniuje

Vilniaus pirties meistriškumo klubas aktyviau pradėjo veikti 2011 m. rudenį. Vilniaus pirties meistriškumo klubą veda pats Lietuviškos pirties akademijos vadovas Rimas Kavaliauskas.

Iš pradžių keli susitikimai įvyko pirtyje Prie židinio. Nuo 2012 m. vasario mėn. Vilniaus pirties meistriškumo klubas trečiadieniais renkasi iš principo atnaujintoje Jazzhotel pirtyje. Čia naujai sumontuota didelių matmenų Rimo periodinio kūrenimo krosnis. Ji leidžia išgauti švelnų, minkštą ir vanojimuisi labai tinkamą pirties garą. Platūs ąžuoliniai plautai maloniai įšyla ir ant jų gulint jaučiamais kaip turkiškame hamame. Pirties pabaigoje ant jų galima masažuoti, šveisti vieniem kitus.

Vilniaus pirties meistriškumo klubas

Kadangi vieta išskirtinė, norisi Vilniaus pirties meistriškumo klubo susitikimus paversti nedideliais edukaciniais pirties renginiais. Kiekvienas jų turės savo temą, papildančia Pirties meistriškumo kursus. Pirmo Klubo susitikimo tema buvo „prisilietimas“.

Dalyvavimo tvarka

Atviruose Vilniaus klubo vakaruose dalyvauti kviečiami visi Lietuviškos pirties akademijos pirties meistriškumo klubo nariai, taip pat svečiai. Būtina sąlyga – išankstinė registracija.
Svečius gali atsivesti Klubo nariai – tokiu atveju svečią atsivedęs narys atsako už svečią ir jo savijautą, bei jam atliekamas pirties procedūras.
Dalyvavimo mokestis: 40 Lt – klubo narys, 50 Lt  Klubo nario šeimos narys, 100 Lt– svečias. Svečias už šią kainą bus išvanotas ir patrintas.

Registracija

Pageidaujančius sudalyvauti Vilniaus klubo pirtyje prašome užsiregistruoti užpildant šią formą. Būtinai nurodykite datą kada norite registruotis. Jūsų registracija bus laikoma baigta, kai gausime Jūsų išankstinį apmokėjimą ir jūs gausite pranešimą apie registraciją.
 

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

 

 

Vilniaus pirties meistriškumo klubas
Klubo pirtyje galite pamiršti visus rūpesčius