Uždaryti

Klubo pirtys

Jūs esate čia: / » Pirties akademija » Pirties meistriškumo klubas » Klubo pirtys

Į Pirties meistriškumo klubą žmonės susirenka skirtingi ir dėl įvairių priežasčių, tačiau visiems jiems patinka pirtis. Vieni patys turi ar ruošiasi turėti savą pirtį, kiti šiaip mėgsta pabūti smagioje draugų kompanijoje ir pasilepinti pirties malonumais.

Daugelis klubo narių susipažįsta ir susidraugauja per LPA mokomuosius seminarus. Seminaruose mokomės ir bendravimui laiko lieka nedaug. Paragavę „pirties mokslų“, susiduria su tuo, kad jiems pirties malonumų praktiškai ir nekliūva, nes reikia stebėti, vanoti, masažuoti... O sau ir nelieka...

Lietuva nėra didelė ir kartais ne taip ir sudėtinga pavažiuoti iki Kauno ar Vilniaus, kur nusistovėjo nuolatinės „klubo pirtinimosi vietos“.

Bent kartą per mėnesį Vilniuje ir Kaune vyksta atviros Klubo pirtys, kuriose gali dalyvauti tiek Pirties meistriškumo klubo nariai, tiek „žmonės iš gatvės“, kuriems norisi pabūti geroje pirtyje, sužinoti, kas tai yra. Dažnai Klubo pirtis būna ir edukacinė - su nedidele paskaita ar susitikant su įdomiu žmogumi.

Jos būna pačios įvairiausios - nuo vanojimo čempionato rezultatų aptarimo ar bendro Naujųjų metų šventimo iki astrologijos ar netradicinių gydymo metodų pristatymo. Žodžiu, viskas, kas gali būti įdomu, naudinga ir malonu pirtyje!

Pirties procedūros

Klubo pirtį veda pirtininkas, tačiau jis tikrai negali visų išvanoti, ištrinti. Todėl Klubo nariai, kurie jau visi ya baigę „Sveikos pirties ABC“ bei „Pirtininko įvadą“ patys vanoja vieni kitus, žodžių - aptarnauja.

Jeigu Klubo pirtis yra atvira (joje dalyvauja svečiai - ne Klubo nariai) tai visai natūralu, kad jie nori būti išvanoti. Todėl jie moka daugiau - dažniausiai po 20€ ir mainais būna išbanojami ar bent ištrinami. Glbūt tai ir nėra pilna asmeninė pirties procedūra, tačiau dažnai ir tokios pakanka, kad patirtum kas yra tikra lietuviška pirtis.

Pirtį vedantis pirtininkas prižiūri pirtį, skelbia užėjimus ir stebi, kad visi gautų jiems priklausančią dėmesio dalį.

Komentarai

Straipsnis neturi komentarų. Būk pirmas!

(Reikia prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarą.)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.